Zavrieť

Porady

zamestnanie

Dobry den, chcela by som sa spytat. Mam problemi zo svojou koleginou ktora chce pracovat somnou na mojej smene. Na tej smene by sme boli len mi dve. Ja s nou ale kvoli tymto problemom pracovat nechcem. Nadalej chcem zostat na svojej smene s koleginou s ktorou si rozumiem. Moja otazka je : moze mi dat zamestnavatel vypoved na zaklade toho ze odmietnem s danou koleginou pracovat na jej smene? Dakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Suejang Pozri príspevok
    Dobry den, chcela by som sa spytat. Mam problemi zo svojou koleginou ktora chce pracovat somnou na mojej smene. Na tej smene by sme boli len mi dve. Ja s nou ale kvoli tymto problemom pracovat nechcem. Nadalej chcem zostat na svojej smene s koleginou s ktorou si rozumiem. Moja otazka je : moze mi dat zamestnavatel vypoved na zaklade toho ze odmietnem s danou koleginou pracovat na jej smene? Dakujem za radu
    Toto nie je dôvod na výpoveď od zamestnávateľa. Aké problémy máte? To si nenapísala.

    Suejang je offline (nepripojený) Suejang

    Suejang
    su to sukromne ale aj pracovne problemi. je to starsia pani a myslim ze chce mat niekoho koho moze riadit, kedze teraz pracuje s rovnako starou koleginou ktoru riadit a dirigovat nemoze. Ona vsak ale trva na tom aby nas vymenili. Chcem si byt ista ci mozem odmietnut a nebat sa ze pridem o miesto.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Suejang Pozri príspevok
    su to sukromne ale aj pracovne problemi. je to starsia pani a myslim ze chce mat niekoho koho moze riadit, kedze teraz pracuje s rovnako starou koleginou ktoru riadit a dirigovat nemoze. Ona vsak ale trva na tom aby nas vymenili. Chcem si byt ista ci mozem odmietnut a nebat sa ze pridem o miesto.
    Veď si pohovor s nadriadeným a zistíš jeho názor na túto vec.

    Suejang je offline (nepripojený) Suejang

    Suejang
    zamestnavatel bude suhlasit s vymenenim, pripadne ak sa s koleginou nedohodneme povedal ze nas vyhodi vsetkych. Preto sa chcem este raz spytat ci ma podla zakona pravo vyhodi ma ked odmietnem prehodenie smien a kolegov.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Suejang Pozri príspevok
    zamestnavatel bude suhlasit s vymenenim, pripadne ak sa s koleginou nedohodneme povedal ze nas vyhodi vsetkych. Preto sa chcem este raz spytat ci ma podla zakona pravo vyhodi ma ked odmietnem prehodenie smien a kolegov.
    Veď som už odpovedala v prvom príspevku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.