Zavrieť

Porady

Film

Ahojte, hľadám jeden film, viem iba toľko, že som ho pozerala keď som mala asi šesť rokov, bolo to o dievčatku, gymnastke, viem, že sa jej na tréningu niečo stalo a že bola v nemocnici a davali jej tie elektrošoky, viac si nepamatám ( rada by som ten film videla ) Neviete náhodou ako sa to mohlo volať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

    ErikaDP
    Mohol by sa ti páčiť aj film: Billy Elliot
    Je o malom chlapcovi , ktorý sa vypracoval na baleťáka, o jeho detsve, vyrastaní bez matky v chudobnej rodine, o prekonávaní predsudkov o tom, že mály chalan by mal hrať fotbal a nie tancovať balet, o jeho boji s otcom a posmechom spolužiakov ... je to milý, láskavý film, nechýba v ňom humor a hlavne majstrovsky zahraná hlavná postava.
    áno,aj myslim,ze to bola ana- nemecky serial o baletka,mala kamarata na voziku,jeden cas aj ona bola,pomahal sa jej znova postavuit na nohy:-)

    monika040 je offline (nepripojený) monika040

    monika040
    ahojte, hľadám jeden film, videla som ho asi tak 10 rokov dozadu, pravdepodobne na STV. Pravdepodobne to bolo rozdelené na dve časti, bolo to o dvoch malých chlapcoch, bratoch. Ich mama mala leukémiu a neskôr zomrela. Chlapci mali doma bazén a skokanský mostík a mladší chlapec na tom mostíku stál keď v bazéne nebola voda a ten mostík sa odkrúcal, starší si to všimol a odsotil ho, ale on spadol do toho bazéna a potom bol na vozíku. Nič viac si z filmu nepamätám. Rada by som si ho ešte raz pozrela, lebo viem, že sa mi páčil. Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.