Zavrieť

Porady

PORADTE PODNIKATELSKY NAPAS S ....

Poradte nejaky napad na podnikanie z kapitolom cca 10 000 eur obchod sluzby a podobne, diik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    profesional Pozri príspevok
    Ak nahodou budes mat na to aby si k tej sume pripisal este aspon 2 nuly, tak daj vediet.. o niecom by som vedel..hihi.
    Asi takto?
    10 000,00

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    ...už tu boli iní borci s podobnými nápadmi !

    POUŽI VYHĽADAVAČ v sekcii PODNIKANIE.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ak nahodou budes mat na to aby si k tej sume pripisal este aspon 2 nuly, tak daj vediet.. o niecom by som vedel..hihi.

    BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

    BLINDSIDE
    Môže tam pridať aj 10 núl, nie len 2. Ak nemá patričné informácie o projekte do ktorého by sa mal pustiť vždy skončí, buď sa nechá odrbať spoločníkom, alebo ho obtiahne ssamotný trh. Načo by mu boli papiere, keď ich nevie využiť ? Každý nech s apustí do toho, čomu rozumie. A v konečnom dôsledku mu to vynaloží viac pridanej hodnoty ako keby začal s účtom o jednej jednotke a pár nulami

    Tartarus je offline (nepripojený) Tartarus

    Tartarus
    Odkiaľ si?

    Aby som ti vedel poradit vzhľadom na to čo mesto už ponúka a čoho je naopak málo.

    PORADTE PODNIKATELSKY NAPAS S ....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.