Zavrieť

Porady

škridla Mediteran

Rozhodli sme sa pre výrobcu škridiel mediteran. Ďakujem za Vaše názory a postrehy, ktorý ju máte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    A my ďakujeme, že používaš vyhľadávač, pred založením novej témy

    http://www.porada.sk/t85632-bramac-m...n-km-beta.html

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Mediteran je niečo ako III trieda.Lámavé ,farebne nestále,často už na paletách popraskané.Dám vám jednu radu.Skúste v rukách dolámať škridlu od Bramacu a od Medteranu.

    kinetic je offline (nepripojený) kinetic

    kinetic
    TomasHC treba si prečítať názov témy. Ja som škridlu ešte nekúpil, ja sa chcem poradiť a informovať. Keď nevieš odpovedať na otázku v téme , načo sa zapájaš???

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    220870 Pozri príspevok
    Mediteran je niečo ako III trieda.Lámavé ,farebne nestále,často už na paletách popraskané.Dám vám jednu radu.Skúste v rukách dolámať škridlu od Bramacu a od Medteranu.
    to si nemyslim.. mozno mas stare skusenosti

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    alltracboy Pozri príspevok
    to si nemyslim.. mozno mas stare skusenosti
    cca posledné 4 roky som nemal tú česť s mediteran,možno sa za ten čas zlepšili.

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    kinetic Pozri príspevok
    TomasHC treba si prečítať názov témy. Ja som škridlu ešte nekúpil, ja sa chcem poradiť a informovať. Keď nevieš odpovedať na otázku v téme , načo sa zapájaš???
    Prepac, ale z vety "Rozhodli sme sa pre výrobcu škridiel mediteran." mi to prislo tak, ze si uz rozhodnuty

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    220870 Pozri príspevok
    Mediteran je niečo ako III trieda.Lámavé ,farebne nestále,často už na paletách popraskané.Dám vám jednu radu.Skúste v rukách dolámať škridlu od Bramacu a od Medteranu.
    Nezmysel

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    Robil som 6 striech s Mediteranom. Čo sa týka lámavosti nevidím problém, takisto ako u Bramacu. Po streche chodím bez problémov so svojimi 105kg a nič sa neláme. S farebnosťou takisto nebadám žiadny problém. Aby som bol objektívny, tak v jednej dodávke boli v každej palete po 2 kusy nepodarky. Pri balení ich tam nejaký dobrák povkladal, avšak bez problémov ich vymenili. Takže zaradiť Mediteran do III. triedy pokladám za nezmysel.

    jaho186 je offline (nepripojený) jaho186

    jaho186
    Možem suhlasit ja ho mam na streche tiež a nevidim ziaden problem. V dodavke som ich mal par rozbytych ale bez problemov ich vymenili. Pri pokladke sa rozbilo nepatrne množstvo. Takže vrelo doporucujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.