Zavrieť

Porady

SKYPE

ahoj vospolok. kto mi vie poradit ohladom skype volani.. mam notebook ale mam aj externy mikrofon a sluchadla. pri volani vsak druha strana pocuje okrem mna aj šum. pocujem ho aj ja pri skusobnom hovore takze to musi byt z mojej strany. kto vie ako to odstranit? M.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

    zamestnankyna
    To nebude v Skype, asi myslel nastavenie zvukového ovládača:

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Skus to zo sluchatkami aj bez. Notebooky zvyknu mat zabudovany mikrofon a reporoduktory.
    Mozno ti berie namiesto mikrofonu zo sluichatok mikrofon z notebooku ktory nemas tak blizko k ustam a chyta ti sum.
    S tymto sa skus pohrat.

    maja stoica je offline (nepripojený) maja stoica

    maja stoica
    zamestnankyna ... jaj ked so mnou je to tazke.. toho spravcu neviem najst vobec- vraj to nemam nainstalovane... a v skype mi neponukne na vyber dva mikrofony.. iba jeden..

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Nie každý má ten panel,pretože nie každý má tú istú zvukovú kartu.Každy má však Štart -Ovládací panel-Zvuk zvukové zariadenia a tam si nájdi mikrofón.Záleži to trošku od toho aký máš windows ,XP Win7 ...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    maja stoica
    a v skype mi neponukne na vyber dva mikrofony.. iba jeden..
    To preto, lebo máš fyzicky (naozaj) pripojený len jeden mikrofón.
    Inak Vlado40 poradil to, čo by sa malo nachádzať v (skoro) každom OS Windows (dobre radil ).

    maja stoica je offline (nepripojený) maja stoica

    maja stoica
    all... no win? Vistu predsa skvelu uzasnu nenanhraditelnu.... bleeeee... a v zvukoch mi tiez ziadne z nastavenmi nepomohlo ten sum zrusit.. apropo.. fyzicky? nemam predsa dva mikrofoyn? aj ten zabudovany, aj ten zapojeny z "handsfree"? mam pocit ze aj tak reaguje len na ten zabudovany.. vrrrrr

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.