Zavrieť

Porady

Otravne okna

Vo W7 v spodnej liste mam ulozenych zopar ikon pre rychle spustenie,no moj problem zacina po kliknuti napr.na Mozzilu,namiesto rychleho spustenia mi vyskoci toto otravne okno /sken/ a az po jeho odkliknuti naskoci Mozzila. Da sa to neako vypnut??? Sken si musite domysliet,neda sa mi stiahnut priloha,neviem preco.
Usporiadat
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Sken sme si domysleli, takže môžme skvelo poradiť, takže skus si domyslieť, že sme ti poradili a pojde ti to:-))
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

Dik domyslel som si ze to ide,len to okno ma stale hneva.
Traz vazne je to "normalne" upozornenie systemu a pise sa v nom asi toto:

Otvorit subor-Upozornenie zabezpecenia

Chcete otvorot tento subor?

Nazov: .../User/...................
Vydavatel: Neznamy vydavatel
Typ: Odkaz
Od: C:/Users/................


Otvorit Zrusit


Urcite poznate tieto otravne okna,ako sa ich zbavit?
Ked mi vyskakuju pocas stahovania /niecoho/ z internetu tak sa to este da tolerovat,no pri spustani napr.Mozzili zo spodnej listy to je otrava.
Da sa tomu neako zabranit?
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Treba vypnúť UAC Control: Štart- Ovládací panel- Používateľské kontá- Zmeniť nastavenie kontroly používateľských kont: nastavíš úplne dole a OK.
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

Vypal som no stale ma otravuju,skusim neskor pridat screen ak mi niekto poradi preco nemozem pridat prilohu.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

kovajo Pozri príspevok
Vo W7 v spodnej liste mam ulozenych zopar ikon pre rychle spustenie,no moj problem zacina po kliknuti napr.na Mozzilu,namiesto rychleho spustenia mi vyskoci toto otravne okno /sken/ a az po jeho odkliknuti naskoci Mozzila. Da sa to neako vypnut??? Sken si musite domysliet,neda sa mi stiahnut priloha,neviem preco.
A aká stránka sa ti otvorí v tej Mozile? Čo máš nastavené ako domovskú stránku?
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

kovajo Pozri príspevok
Vypal som no stale ma otravuju,skusim neskor pridat screen ak mi niekto poradi preco nemozem pridat prilohu.
Ešte asi treba reštart PC.
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

Restart bol prevedeny okamzite,co si myslis ze som zaciatocnik?!?! /som a este ktomu samouk,blba kombinacia,no ked si spominam na prvy kontakt s PC "brrrr" !!! /

Posielam vam tu prilohu,toto okno mi vyskoci po kliknuti na ikonu v spodnej liste.Ako sa ho mam zbavit???
Snímka.jpg  
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

zamestnankyna Pozri príspevok
Treba vypnúť UAC Control: Štart- Ovládací panel- Používateľské kontá- Zmeniť nastavenie kontroly používateľských kont: nastavíš úplne dole a OK.
Nechápem.Mám to na 3 priečke od spodu a mnoho ďalších PC ,kde som inštaloval Win7 a žiadný problém s oknami.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

kovajo Pozri príspevok
Restart bol prevedeny okamzite,co si myslis ze som zaciatocnik?!?! /som a este ktomu samouk,blba kombinacia,no ked si spominam na prvy kontakt s PC "brrrr" !!! /

Posielam vam tu prilohu,toto okno mi vyskoci po kliknuti na ikonu v spodnej liste.Ako sa ho mam zbavit???
Skúšal si napr.cez CCleaner vymazať históriu internetu v mozile.
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

kovajo Pozri príspevok
moj problem zacina po kliknuti napr.na Mozzilu,namiesto rychleho spustenia mi vyskoci toto otravne okno
To napr. znamená že aj pri iných odkazoch?
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

Citát:
Skúšal si napr.cez CCleaner vymazať históriu internetu v mozile.
~Stiahnem vyskusam.

Citát:
To napr. znamená že aj pri iných odkazoch?
~Pri vsetkych.
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

Stiahol som vyskúšal a stále to isté.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Lenže ty ten odkaz máš v prepojeniach, nie v paneli pre rýchle spustenie. Tam mu niečo môže vadiť a pýta si súhlas so spustením. Cez štart, všetky programy si odošli Mozillu na pracovnú plochu a odskúšaj odtiaľ spustiť Mozillu.
Naposledy upravil domenico.office : 18.05.10 at 09:23
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Čo máš v tomto priečinku: C:\Users\názov_účtu\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch\User Pinned\TaskBar ?
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

Klávesnica na obrazovke
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

domenico.office Pozri príspevok
Lenže ty ten odkaz máš v prepojeniach, nie v paneli pre rýchle spustenie. Tam mu niečo môže vadiť a pýta si súhlas so spustením. Cez štart, všetky programy si odošli Mozillu na pracovnú plochu a odskúšaj odtiaľ spustiť Mozillu.
Áno mám,v XP-čku som stým nemal žiaden problém,som zvyknutý mať oddelene ikony od náhľadových okien.
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

kovajo Pozri príspevok
Klávesnica na obrazovke
Ja tam mám odkazy z Taskbar-u.
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

zamestnankyna Pozri príspevok
Ja tam mám odkazy z Taskbar-u.
Noooo to je zaujimave a co to znamená???
Moze to neako suvisit z mojimi milovanymi oknami???
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna



Ako pridávaš odkazy na panel úloh?

Otvor priečinok C:\Program Files\Mozilla Firefox, klikni pravým na firefox.exe a vyber pripnúť na Panel úloh.
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

Nepridavam na panel uloh,vidiet na (snimke).Pridavam do prepojeni,pretoze na paneli uloh su ikony moc roztahane, malo sa ich tam zmestí a zaberaju miesto oknam z IP.
Do prepojenia ich mozem nasackovat kolko chcem a su blizsie pri sebe.
Mal som to tak i v XP-cku.
pre nazornost som pridal ikony na panel uloh a pozri sa ako mam natlacene okna z int.prehliadaca (snimka č2)
Snímka.jpg  
Snímka č2.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať