Zavrieť

Porady

Predaj virtualneho tovaru

Objavil som takuto ponuku: www.jewelshop.sk , ze co si o tom myslite.


Nejake vystrizky :

Etické princípy JEWELSHOPu
JEWELSHOP sa považuje za jedinečný viacúčelový projekt, ktorý plní popri podnikateľskom cieli hlavne spoločenské ciele, pretože prispieva k zvyšovaniu blahobytu spoločnosti. Je postavený na silných základoch etického podnikania a uznáva tri kmeňové zásady svojej existencie: poctivosť, čestnosť a spravodlivosť.

.................

Len maly vyber z FAQ :

10, Aký najväčší príjem môžem mať z mojej skupiny?
.............
......
3. úroveň: 10.000 x 100 = 1.000.000 ľudí x 3 eur = 3.000.000 eur x 6% = 180.000 eur

Sú to len matematické výpočty, jedno je z nich však však jasné. Čím viacerým svojím známym o JEWELSHOPe povieš, tým zároveň aj zväčšíš svoju šancu na vytvorenie väčšej skupiny, i väčších odmien za jej vytvorenie.

................

11, Milión ľudí v skupine? To je strašne veľa, veď to predsa nie som schopný vybudovať, alebo áno?

Ak si v súčasnosti začnete budovať svoju skupinu a na prvej úrovni budete mať 50 – 100 či viac vašich známych, v priebehu pár mesiacov či rokov môže mať tvoja skupina aj niekoľko desiatok či stovák miliónov členov. Veď na svete je cez 6 miliárd ľudí a keďže internet nemá hranice, JEWELSHOP to naplno využije.

.................
.............................

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Predaj virtualneho tovaru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.