Zavrieť

Porady

TEKUTÁ DLAŽBA ALEBO KAMENINOVÝ KOBEREC

Prosím Vás kto má skúsenosť s využitím tejto metódy na úpravu starej betónovej plochy, našla som niečo málo na internete, ale v blízkych stvabninách mi nevedia niečo bližšie povedať, pripájam jednu stránku ktorá ma najviac oslovila, uvítam, kto už tekéto niečo realizoval a kde je takýto materiál dostupný:
http://www.podlahy-eu.cz/sk/index.php
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    aviator je offline (nepripojený) aviator

    slovenský človek v kristových rokoch ...viac aviator
    Videl som to u niekoho, majú to dva roky, z kraja betónového chodníka odpadlo pár kamienkov, ináč je to OK. Vyzerá to pekne. Robila im to firma, ale materiál sa dá aj kúpiť a urobiť si to sám, našiel som to na webe, ale už neviem kde....
    Držím palce.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Za 4 roky snáď už vyriešili...či ?

    A teraz na dobrú pohodu...


    korela Neviem, prečo odpinkávaš túto tému, mňa osobne to zaujíma tiež. Keď sme vytvárali našu plochu na dvore, tak sme pridali do nej aj výstuž, a po rokoch nám tú dosku i tak dokázal strom zdvihnúť. Položiť na to dlažbu by som asi neodporúčala, prešlo by málo času, a problém by sa zopakoval. Takže ako obnoviť betónovú plochu opäť do pekného stavu, by ma veľmi zaujímalo, aby sa predišlo vybúraniu pôvodného materiálu. Dlažba by ani esteticky u nás nenaväzovala na okolie.
    buchač Neodpinkávam.
    ALE
    Gimmy sa teraz zobudil...viď Členom od: 22.06.09
    ...a po druhé, ten jeho link považujem za reklamu.
    ===================================

    ako obnoviť betónovú plochu opäť do pekného stavu, by ma veľmi zaujímalo, aby sa predišlo vybúraniu pôvodného materiálu....
    -----------------------------------------------
    Ako ???
    Predsa vybúrať pôvodný materiál,nakoľko pôvodné podložie bolo narušené.
    Teda aspoň ja som tak na chalupe robil. Staré chodníky a plochy von, následne kameninové lôžko, a do betónu dať kari rohož. Vrch upraviť podľa svojho-ja som dával andhezitový kameň.
    ----------------------------------------
    Tá tekutá dlažba je úplne o niečom inom...trochu iný postup a iné zloženie materiálu.
    korela Vývoj ide tak dopredu v materiáloch i technológiách, že strácam prehľad. Kari rohož tam išla, bolo to až veľmi poctivo urobené, ale plocha je dosť veľká. Kto by to dával preč? Chodníky okolo domu sú zdravé, pekné, s nimi netreba hýbať. Pokiaľ tam bude strom, a ten je krásny, budú zrejme problémy stále, ale on tu už bol, keď sme prišli. Veď to zatiaľ netlačí, iba keby existovalo niečo nové, to by som uvítala. Hodiť na to poter a vyhladiť asi nemá význam. Popraská.
      zbaliť

    Jojko205 je offline (nepripojený) Jojko205

    Jojko205
    dobry den prajem...co ja viem tak kamenny koberec sa da zohnat vsade v stavebninach ale len na objednavku a to trva par tyzdnov....a je to pekna a dobra robotka len to aj clovek musi vediet...ja som sa s tym trosku potrapil ked som to robil prvykrat no teraz uz je to rutina....kto s tym nerobil tak radim nech to ani nerobi....

    TEKUTÁ DLAŽBA ALEBO KAMENINOVÝ KOBEREC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.