Zavrieť

Porady

Mastné fľaky na stene

Dobrý deň prajem. I ja by som rada pridala niečo, čo sa domácnosti týka. Už pár dní mám problém odstrániť mastné fľaky zo steny v kuchyni. Čerstvo vymaľované, nová kuchyňa a čo sa nestalo?!? Vyprážam rezne a zrazu bum! Rezeň pri pražení tak vyprskol olej, že bolo ostriekané všetko dokola. Mrzí ma však, že odvšade som to odstránila, no zo steny nie. Skúšala som na to ihneď "pricapiť" hubku namočenú vo vode s Jarou, ale ani to tú mastnotu nepohltilo. Vie mi niekto poradiť, čo s tým? Ďakujem Vám veľmi pekne a prajem príjemný deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evelien je offline (nepripojený) evelien

    evelien
    skus to pozatierat kriedou a na druhy den ju zo steny omiest. malo by to pomoct.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Lenka526 Pozri príspevok
    Kriedou vo farbe steny? Či je to jedno? Nevadí, ak to je už pár dní "staré" ? Pomôže to aj tak?
    stačí aj biela, mám to odskúšané. Ak masnota nepustí na 1.x, tak zopakuj viac krát

    Lenka526 je offline (nepripojený) Lenka526

    Lenka526
    evelien Pozri príspevok
    skus to pozatierat kriedou a na druhy den ju zo steny omiest. malo by to pomoct.
    Kriedou vo farbe steny? Či je to jedno? Nevadí, ak to je už pár dní "staré" ? Pomôže to aj tak?

    Lenka526 je offline (nepripojený) Lenka526

    Lenka526
    arizona Pozri príspevok
    stačí aj biela, mám to odskúšané. Ak masnota nepustí na 1.x, tak zopakuj viac krát
    Milá Arizona. Zatiaľ som to pretrela len raz, uvidíme po dnešnej noci.Ozaj to funguje. No asi to fakt chce pretierať niekoľko krát, ako si napísala...Ďakujem.

    val007 je offline (nepripojený) val007

    val007
    No ja mám tiež takúto skúsenosť s mastnou stenou. No mne sa to samé akokeby vpilo a nie je to vidno.

    Lenka526 je offline (nepripojený) Lenka526

    Lenka526
    val007 Pozri príspevok
    No ja mám tiež takúto skúsenosť s mastnou stenou. No mne sa to samé akokeby vpilo a nie je to vidno.
    tak to sa stalo aj mne...no tentokrát to bolo o veľa horšie...olej som mala snáď všade, len nie tam, kde mal byť...skúsila som teda kriedu a môžem povedať, že to bolo asi na štvrtý krát lepšie...teraz to už skoro nie je ani vidno...som veľmi rada, lebo inak by sme museli o5 maľovať...

    Mastné fľaky na stene

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.