Zavrieť

Porady

Slovinsko_rafting

Zdravím "poraďákov",

myslím, že ste tu už sčasti rozoberali "problematiku Slovinsko", ja sa však konkrétnejšie zaujímam o rafting na Soči. Vie mi prosím niekto z vlastných skúseností poradiť nejakú peknú oblasť a prípadne aj ubytovanie? Viem, že na nete je informácií viac ako veľa, ale takto od človeka, čo tam bol, je to na nezaplatenie. Mám tam záujem ísť tento jún s priateľkou a nechceme to riešiť cez agentúru, ale "na vlastnú päsť".

Ďakujem veľmi pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    tomasenkoslav
    nazdar. ja som kajakar a bol som na Soci aj Koritnici /pritok/. V Bovci je slovensky kemp

    http://www.rafting.sk/view.php?nazev...nku=2009030012

    je tam ubytko v stanoch v kempe. je tam slovensky kuchar Jaro, myslim že sa tam da dojednat stravne aj na blind. Neviem ako to chceš na vlastnu past riešit ? co si vezmeš svoj raft ? a kto ta bude prepravovat ? niektore useky maju solidnu WW obtiaznost a pokial to neviete, tak sa mozete aj utopit. toto neni sranda.
    Ja si myslim ze kemp Vodenza je optimalna volba. Chodi tam aj Czonka - vicemajster sveta v kayak freestyle. V kempe je samozrejme pekna budova so soc. zariadenim. parkovanie v kempe.
    ale odporucam zavolat do agentury AAC a dojednat si podmienky - STRONGLY !!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.