Zavrieť

Porady

Polamané plastové koše v komb.chlad. s mrazničkou značky IGNIS

dobrý deň,

Mám kombinovanú chladničku s mrazničkou značky IGNIS. Pred nedávnom som si všimol, že v dole v mrazničke mám polamané všetky plastové koše. Tie sú už skoro nepoužiteľné. Neviete mi poradiť, že skade sa dajú objednať náhradné plastové koše od výrobcu IGNIS.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    piggos je offline (nepripojený) piggos

    som kto som,..človek čo má rád humor ...viac piggos
    no tak to si objednaj priamo u výrobcu..zrejme budeš potrebovať originál tie misky... musíš mať na nich nejaký kontakt či už email alebo tel. číslo..skús sa pozrieť na záručný list či tam nenájdeš kontakt na nich...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    piggos Pozri príspevok
    no tak to si objednaj priamo u výrobcu..zrejme budeš potrebovať originál tie misky... musíš mať na nich nejaký kontakt či už email alebo tel. číslo..skús sa pozrieť na záručný list či tam nenájdeš kontakt na nich...
    Nemyslim si, ze vyrobca reaguje na individualne objednavky, skor ti nahradne diela zabezpeci autorizovany servis.

    Polamané plastové koše v komb.chlad. s mrazničkou značky IGNIS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.