Zavrieť

Porady

Šaty na konfirmáciu

Prajem pekný večer, prosím poraďte mi, ako nalíčiť 14-ročnú slečnu na významnú udalosť - konfirmáciu, aby to bolo decentné, ale hlavne poraďte, aké šaty vybrať na takúto príležitosť. Podotýkam, že to nie je prvé sväté prijímanie /u katolíkov/, ale ide o konfirmáciu /evanjelici/ a tam sa hodia viacej nejaké jednoduchšie šaty, prosím poradiť, aké je teraz móda, nevyznám sa v tom. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

    Meggi 1
    Biele šaty sú stále in, samozrejme s menším, decentným výstrihom. Prípadne biely kostým.
    K líčeniu: na oči špirála. Na pleť - ak má akné, najskôr ho prekryť - a potom jemný make up. Na túto príležitosť platí ono klasické: Menej je niekedy viac

    Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

    Lenka*1
    Dobry vecer. ja by som zvolila jednoduche puzdrove saty (ziadne vysoke rozparky, hlboke vystrihy-to je jasne) v nejakych decentnych farbach. alebo klasicke nohavice ci uz cierne, alebo sive, kosielku v tlmenych farbach a vestu ladiacu k nohaviciam.
    no a licenie - pre taku mladu babu, pokial sa bezne nelici, uplne postacuje jemny puder na zjednotenie farby pleti (pokial nema vyrazny problem s akne), farba na licka, riasenka a pripadne jeden perletovy tien na oci... najlepsie v bielej ci telovej farbe. a vytvarovat obocie.

    Šaty na konfirmáciu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.