Zavrieť

Porady

Opuchnutá kosť

Dobrý deň. Mam 27 rokov a asi pred 3 dňami som zistila že mi nejak opuchla kosť na ruke. Na strane kde je dlaň a kde sa končí kosť palca a začína zápästná kosť. Nikde som sa neudrela, ruka ma nebolí, hýbať s ňou viem, akurát keď sa zapriem s dlaňou cítim mierny tlak v mieste kde je kosť zdúrená. Je to voľným okom viditeľné. Nema niekto prosím skúsenosť s niečim podobným? Ani neviem či s tým ísť k lekárovi Ďakujem za každú radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    daria29 je offline (nepripojený) daria29

    daria29
    no kosť sa asi nezdurí,možno šlacha,sval?na to je lekár asi najlepšie to zhodnotí.

    anup je offline (nepripojený) anup

    anup
    Ďakujem. Ono je to tvrdé a vyzerá to tak, že to je ozaj kosť ale možno sa mýlim nemala som podobny problém Takže lekár ma neminie, tušila som to

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    kosť neopúcha nakoľko je tvrdá, mohlo ti opuchnúť okolité tkanivo, ktoré je makké. zájdi za lekárom aby ste vylúčili nejaké prípadne dalšie problémy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.