Zavrieť

Porady

Mp3 prehrávač creative.

Poraďáci poprosím vás o radu.Uvažujem o kúpe prehrávača a to Zen,Zen Mx,X-Fi alebo X-Fi 2.Niekde som čítal recenziu,že sa stáva že zamrznú.Mám prehrávač Teac ale ten má slabú baterku a zložitejšie menu.Ktorý je teda lepší?Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    skus pozriet aj nejaky iPod, aj tie su fajn. Zalezi aj na tom, ako a kde to budes pouzivat. Dnesne mp3 su uz skoro vsetky prehladne a lahko ovladatelne.
    Osobne by som uvazoval aj o baterii, pretoze pevna bateria nemusi vzdy vyhovovat - ak nemas kde dobijat (ides niekde na dlhsie). V takom pripade je dobry prehravac na vymenitelne baterie - jednoducho si so sebou zoberies par AAA betrii a mozes prehravat.

    yenefer je offline (nepripojený) yenefer

    yenefer
    Ahoj. Ja má asi dva roky teraz ti nepoviem presne ktorý ( pozriem doma) a som s ním mimoriadne spokojná. Máme doma aj iPod, ale creative mne osobne vyhovuje viac. Záleží, čo s tým chceš robiť. Mám v tom hudbu a fotky, pár textových vecí, používala som ho aj ako diktafón. Jediné, čo mi vadí je to, že ak ho chcem použiť ako usb-čko, musím mať v počítači nainštalovaný creative program. Aj niektoré úpravy sa dajú robiť len cez počítač.

    Mp3 prehrávač creative.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.