Zavrieť

Porady

SEO

Dobry den,
prosim poradte s ktorou firmou ohladne SEO optimalizacie mate dobre skusenosti. Popripade ktorej firme sa je dobre vyhnut. Kludne aj cez SS. Dakujem
Usporiadat
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Vysvetli čo je "SEO" .

Ďakujem.
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Laco-monter - Optimalizácia pre vyhľadávače. Teda nástroj, pomocou ktorého Ťa google radí vyššie a na lepšie pozície, ktoré sú dlhodobé. Oproti PPC je tam nevýhoda dlhá doba, kým sa dostaneš na top, ale potom už nemusíš za to platiť.

Pre Luciusa - Ak sa nemýlim máš zameranie ako hej.sk, takže SEO Ťa vyjde relatívne draho. Odporúčam ale dať do googla "seo optimalizácia" a firmy, ktoré sú na prvých 2 stranách kontkatovať s mailom, kde si rozpísal čo potrebuješ. Následne dostaneš cenovú ponuku od každej firmy.

Odporučiť by som ti mohol, ale bolo by to zbytočné, lebo ja neviem, či mam toho najlepšieho a najlacnejšieho a možno sa tebe podarí nájsť lepšieho. To, že kontaktuješ prvé 2 strany na ich kľúčové slová znamená, že niečo o tom SEO musia vedieť a nemajú to zaradené len ako ponuku, ako niektoré firmy, že SEO optimalizácia a dajú Ťa do 40 katalógov a skončili.

Taktiež je nutné pripomenúť, že prvá analýza a všetko Ťa vyjde na cca. 200 - 500 eur a potom je potrebné na tom mesačne aspoň pol roka makať, takže mesačne cca. 100eur. Držím palce
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Konecne tema kde sa mozes Dantess realizovat.
A ani mi to v tejto teme nevadi.:-)
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Teraz sa vybúrim Ale nie, napísal som všetko čo by mal Lucius spraviť
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Ved mu rovno porad seba.. a nie konkurenciu ..hihi.. ci si v prvych 3 na googli v sk na SEO?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
profesional ty uz kedy pochopis ze dantess je maser a nerobi SEO?
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
On je maser co robi SEO..:-)
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
profesional Pozri príspevok
On je maser co robi SEO..:-)
Ak ma nájdeš niekde, že robím SEO, takti dám permanentku na masáž v hodnote 1 000 000 000 000 000eur. Nič konkrétne som tu o SEO nepovedal, lebo nič konkrétne o tom neviem... Už to pochop prosím a nepíš tu bludy. Ak by som to robil, tak mu napíšem SS s mojím kontaktom a neradím tu konkurenciu. trošku rozmýšľaj s tou profesionálnou hlavou
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Aaale chlapce, maserko.. nezlosti sa..
Ved sam si pred casom pisal, ze si si urobil web, na ktory si pouzil svoje SEO vedomosti a ze ti generuje super biznis.. pamatas..?
Tak ako to je? Odrbkaval si vtedy ci teraz?
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Nájdi mi ten príspevok prosím...
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Dokonca Ti rád pošlem aj faktúry od SEO experta, ktorého v googli nájdes raz dva, len aby si videl, že na to mám človeka čo mi SEO robí. Ak to zabráni tvojim konšpiračným teóriám, tak veľmi rád.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
prefesional ale teraz uz taras ...
0 0
Lucius-IL Lucius-IL

Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

chlapci, vsak ja som chcel poradit a nie aby ste sa medzi sebou pozabyjali.
0 0
Deiky Deiky

Deiky je offline (nepripojený) Deiky

Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac
Napis ak mozes o aky druh webu ide a kolko by si cca investoval... Potom ti nieco poradim...
Je mnoho firiem SEO sluzby su pomerne drahe.. aspon tie ktore to aj ozaj urobia s efektom... Vsetko zavisi od penazi a dohody... Pokial ches kompletne SEO tak si priprav poriadnu palku vynde ta to tak od 500€ a viac... ked neches investovat viac aspon si zaplat registraciu do katalogov a nejake malickosti kolotoho... to toalenema taky efekt v dnesnej dobe uz aj to je "nic" : ) Pokial ches uz investovat poriadny balik a zalezi ti natom aby ta ludia videli tak potom kombinuj SEO a SEM...
Niekedy je cena podmienena aj zameranim teda oborom stranky... niekde je konkurencia mala niekde velka...
Ak neches adresu webu riesit tu na skle kludne napis spravu a zbytok doriesime zase tu...
0 0
Tristann Tristann

Tristann je offline (nepripojený) Tristann

zdravím! :-) Do optimalizácie sa trošku rozumiem - nie som v tom slovenský guru ale nejaké úspešné projekty za sebou mám.

Cena:
Veľa záleží od toho, v akej oblasti podnikáš a aká je tam konkurencia a teda náročnosť optimalizácie a zároveň v akom stave máš stránku.
Všetko je vecou dohody ale je potrebné riešiť konkrétny projekt, pretože je to o individuálnej situácií a dlhodobej spolupráci. (nečakaj že zo dňa na deň budeš na prvých pozíciach)

Ako píše Deiky - dôležitý je rozpočet a ciele. Základná optimalizácia vôbec nemusí byť drahá. Základom sú spätná odkazy ale zároveň pre optimalizáciu stránky je dôležité aj ich správne znenie a umiestnenie. Dá sa pri tom aj zopár vecí pokaziť preto odporúčam od začiatku mať odborníka, ktorý bude reagovať na tvoje potreby aj rozpočet.

Ale neboj sa investície do optimalizácie stránky! Najdôležitejšie je to správne naštartovať a potom už len udržiavať - ešte som nemal klienta, ktorému by sa táto investícia nevrátila!!!

Toto je dôležité pri výbere - pýtaj si od firiem aktuálne referencie, ktoré si môžeš skontrolovať.
0 0
Deiky Deiky

Deiky je offline (nepripojený) Deiky

Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac
Este dodam ze treba hlavne mysliet nato, ze to nieje jednorazova zalezistost... je to neustaly "boj" s konkurenciou castokrat omnoho tazsi ako na realnom trhu. Net je dynamicky, staci jeden odkaz jeden preklik a potencialny navstevnik môze byt velmi rýchlo pri konkurencii...

Ako bolo povedane. Hlavne sa netreba bat investovat do Internetoveho marketingu a koordinovat ho paralelne s offline marketingom.. (co robi malo ludi, dokonca aj medzi odbornikmi sa takýto ludia nájdu...) Len tak bokom poviem, ze castokrat sa niektore firmy zameriavaju vylucne na svoju oblast co je chyba..

nech si hovori kto che co che cely marketing je o kreativite, je to jedna velka schema a urcenim vhodnej strategie a vyuzitim nastrojov dosiahnete pozadovane vysledky.. Tomu vsetkemu ale predchadza analyza prostriedia ktora nieje jadnorazová. Analyzuje sa pred aj pocas je to sprievodny nazvem to jav, ktorý je podkladom pre rozhodovanie pri tvorbe strategie...
Trendy internetoveho marketingu sa neustale menia, presnejsie zdokonaluju, priichadzaju nove nástroje postupy atd...
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Po 3 nie veľmi úspešných pokusoch so Slovenskou SEO scénou som sa rozhodol preorientovať na českých SEO mágov. Prečítal som si pár článkov a keď na Slovensku vznikla 1. strana o SEO, tak v ČR už ich boli desiatky a fungovali niekoľko rokov. ČR je v internetovom marketingu niekoľko rokov pred nami a to mi určite potvrdí mnoho ľudí s e-shopmi, ktorí si to dávali robiť u čechov. Taktiež kým Slovák, ktorý má SEO firmu na 1. strane si pýta za celkovú optimalizáciu od 300 do 800 eur v čechách je táto cena zásadne nižšia a konkurencia vyššia. Takže jednoznačne odporúčam český trh, pretože ja osobne som ten slovenský už vyplitval a nemienim za to platiť viac, než 100e mesačne. Na Slovensku Ti za 100e spravia málo, v ČR 2x toľko.

Je mnoho firiem, takže napíš jeden mail, kde píšeš o tom, že máš eshop, o tom a o tom, sprav si zoznam SEO firiem z CR googla, ktoré sú na 1. a 2. strane, pošli to všetkým, daj svoj mesačný rozpočet a uvidíš.
0 0
Businessman13 Businessman13

Businessman13 je offline (nepripojený) Businessman13

Ahoj, ja by som Ti vedel poradit firmu, ktorú aj sám zastupujem "All4business" a ponuka Ti omnoho viac veci ako len jednorazovu seo, sou by pri zakupeni isteho produktu prebiehala cely polrok, plus hosting dozivotny na nasich serveroch, plus 25 klucovych slov, zvysenie pozicie v googli na prvu stranu a tak dalej, Ak ta to zaujalo tak napis
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Businessman13 Pozri príspevok
Ahoj, ja by som Ti vedel poradit firmu, ktorú aj sám zastupujem "All4business" a ponuka Ti omnoho viac veci ako len jednorazovu seo, sou by pri zakupeni isteho produktu prebiehala cely polrok, plus hosting dozivotny na nasich serveroch, plus 25 klucovych slov, zvysenie pozicie v googli na prvu stranu a tak dalej, Ak ta to zaujalo tak napis
Hoď sem nejaké referencie ohľadom SEO, lebo 25 kľučových slov na SEO je dobrá konina. Ale tie referencie by som si rád pozrel. Ak je vasa stranka all4biznis.com, tak už len na nej je vidno, že je zle onpage optimalizovaná a to som laik
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Dantess Pozri príspevok
Laco-monter - Optimalizácia pre vyhľadávače. Teda nástroj, pomocou ktorého Ťa google radí vyššie a na lepšie pozície, ktoré sú dlhodobé. Oproti PPC je tam nevýhoda dlhá doba, kým sa dostaneš na top, ale potom už nemusíš za to platiť.

Pre Luciusa - Ak sa nemýlim máš zameranie ako hej.sk, takže SEO Ťa vyjde relatívne draho. Odporúčam ale dať do googla "seo optimalizácia" a firmy, ktoré sú na prvých 2 stranách kontkatovať s mailom, kde si rozpísal čo potrebuješ. Následne dostaneš cenovú ponuku od každej firmy.

Odporučiť by som ti mohol, ale bolo by to zbytočné, lebo ja neviem, či mam toho najlepšieho a najlacnejšieho a možno sa tebe podarí nájsť lepšieho. To, že kontaktuješ prvé 2 strany na ich kľúčové slová znamená, že niečo o tom SEO musia vedieť a nemajú to zaradené len ako ponuku, ako niektoré firmy, že SEO optimalizácia a dajú Ťa do 40 katalógov a skončili.

Taktiež je nutné pripomenúť, že prvá analýza a všetko Ťa vyjde na cca. 200 - 500 eur a potom je potrebné na tom mesačne aspoň pol roka makať, takže mesačne cca. 100eur. Držím palce
Však sem napíš, čo všetko Ti tí odborníci urobili na stránke (konkrétne úkony). Ja osobne vidím na Tvojej stránke pár dosť vážnych medzier. Rovnako aj u Luciusa.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať