Zavrieť

Porady

Sanačná omietka

Dobrý deň! Chcela by som si prečítať názor niekoho,kto pouzil sanačnú omietku vo vnútorných priestoroch domu. V pivnici nám začali plesnivieť steny,lebo je umiestnená pod úrovňou zeme. Steny by sme chceli obiť a nanovo nahodiť sanačnú omietku. Neviem,či to má význam vlastne robiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Sanačné omietky som robil x krát.Má to význam,ale len kvalitné omietkové zmesy .

    goromir je offline (nepripojený) goromir

    goromir
    Ide hlavne o to v akom zavlhnutom stave sa nachádza to murivo pivnice. V prípade, že ide o vysoký stupeň, tak vám sanačné omietky nebudú stíhať odvádzať vlhkosť. Sanačná omietka je v podstate omietkou na vyliečenie muriva, ktoré bolo kontaminované vlhkosťou, resp. soľami. Dôležité je ale zabezpečiť, aby sa vlhkosť do muriva nedostávala, a to sanačnými omietkami samozrejme nie je možné. Keď sa jedná o kvalitu sanačných omietok, tak ja mám výborné skúsenosti s Daxner Technology (lacnejšia) a Thernosan

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    goromir Pozri príspevok
    Ide hlavne o to v akom zavlhnutom stave sa nachádza to murivo pivnice. V prípade, že ide o vysoký stupeň, tak vám sanačné omietky nebudú stíhať odvádzať vlhkosť. Sanačná omietka je v podstate omietkou na vyliečenie muriva, ktoré bolo kontaminované vlhkosťou, resp. soľami. Dôležité je ale zabezpečiť, aby sa vlhkosť do muriva nedostávala, a to sanačnými omietkami samozrejme nie je možné. Keď sa jedná o kvalitu sanačných omietok, tak ja mám výborné skúsenosti s Daxner Technology (lacnejšia) a Thernosan

    Aha naraz vo veľa témach sa objavuje zázrak dodávaný firmou z Toplolčian a ešte tie rady dáva pod jedným nickom. Totálna reklama !!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.