Zavrieť

Porady

Zaúčtovanie poštovného v ALFE

Ahojte poraďáci,
ako mám v ALFE zaúčtovať poštovné, keď platím telefón aj odvody do ZP poštovou poukážkou. Robila som to v PD cez výdavok jaédnou sumou, priradila som to ako úhradu záväzku, ale teraz som si všimla, že mi to vyhadzuje nevysporiadané záväzky.
Druhá otázka sa týka zaúčtovania odvodov do ZP. Účtujem ich správne ako VOZD stĺpec 25 fondy?
Ďakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Toto si na Porade nenašla?? Máš tam všetko popísané

    http://www.porada.sk/t4907-ako-na-alfu.html

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    buganka Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci,
    ako mám v ALFE zaúčtovať poštovné, keď platím telefón aj odvody do ZP poštovou poukážkou. Robila som to v PD cez výdavok jaédnou sumou, priradila som to ako úhradu záväzku, ale teraz som si všimla, že mi to vyhadzuje nevysporiadané záväzky.
    Druhá otázka sa týka zaúčtovania odvodov do ZP. Účtujem ich správne ako VOZD stĺpec 25 fondy?
    Ďakujem za rady
    V ALFE len dvomi položkami = 2 účtovné doklady.

    buganka je offline (nepripojený) buganka

    buganka
    Bohužiaľ v tej veľkej spleti riešených problémov nenašla, napriek tomu, že som tam našla kopec iných odpovedí na ďalšie moje otázky. Tak sa ospravedlňujem, že som otázkou obťažovala. Tému sa snažím znova prelúskať.

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    buganka Pozri príspevok
    Bohužiaľ v tej veľkej spleti riešených problémov nenašla, napriek tomu, že som tam našla kopec iných odpovedí na ďalšie moje otázky. Tak sa ospravedlňujem, že som otázkou obťažovala. Tému sa snažím znova prelúskať.
    V ALFE - penazny dennik, pokladna - vydaj - prevadzkova rezia-ceniny-bez dph- zauctuj.

    Musis si vzdy precitat celu tabulku co Ti ponuka ake moznosti, potom je to uplne jednoduche,ak si s tym nebudes vediet rady napis, pokusim sa Ti napisat postup krok za krokom.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    buganka Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci,
    ako mám v ALFE zaúčtovať poštovné, keď platím telefón aj odvody do ZP poštovou poukážkou. Robila som to v PD cez výdavok jaédnou sumou, priradila som to ako úhradu záväzku, ale teraz som si všimla, že mi to vyhadzuje nevysporiadané záväzky.
    Druhá otázka sa týka zaúčtovania odvodov do ZP. Účtujem ich správne ako VOZD stĺpec 25 fondy?
    Ďakujem za rady
    V prvom rade si prečítajte
    http://www.porada.sk/t38186-postupy-...12-2008-a.html

    Potom v ALFE máte Pomôcky - otvorí sa ponuka - potom klik na Pomoc F1 . Tam je všetko pekne popísané .

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    Zita5 Pozri príspevok
    V prvom rade si prečítajte
    http://www.porada.sk/t38186-postupy-...12-2008-a.html

    Potom v ALFE máte Pomôcky - otvorí sa ponuka - potom klik na Pomoc F1 . Tam je všetko pekne popísané .
    Opravujem sa za tie ceniny.

    Zaúčtovanie poštovného v ALFE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.