Zavrieť

Porady

Hladam tip, napad ako urobit zahlavie postele..

.. na manzelskej posteli totizto nemam zahlavie a chcela by som tam nejake dat, kedze v zime to dost vadi (taha chlad popod tehly a robi sa tam plesen, kedze tam mam teraz len taky matrac) a aj z estetickej stranky by to vyzeralo krajsie. co by ste mi navrhli?
Usporiadat
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
erika123 Pozri príspevok
.. na manzelskej posteli totizto nemam zahlavie a chcela by som tam nejake dat, kedze v zime to dost vadi (taha chlad popod tehly a robi sa tam plesen, kedze tam mam teraz len taky matrac) a aj z estetickej stranky by to vyzeralo krajsie. co by ste mi navrhli?
Ja by som ti radila v prvom rade odstrániť pleseň. To spávaš s plesňou pri hlave?
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

K posteliam sa daju dokupit čelá, aj individualne. Daju sa postele kupit bez toho, a aj čelo dokupit samostatne.
1 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

zalobaba, nespim s plesnou... v zime sa tam obcas robi!! je viac ako logicke, ze ju odstranim!!
0 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

zk24, vedel(a) by si mi poradit kde sa daju kupit? eventualne poznas nejaku web stranku?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

erika123 Pozri príspevok
zk24, vedel(a) by si mi poradit kde sa daju kupit? eventualne poznas nejaku web stranku?
Dost zalezi odkial si. V Bratislave take dostat v Galane, Albere ci Naceve. Ked som obzerala postele, vzdy boli ceny rozpisane - postel, nocne stoliky, celo... Alebo by som skusila oslovit nejakeho stolara, ktory by mi to vedel spravit na mieru... kedze tie cela vzdy sedia k typu postele... neviem aku mas a ci najdes rozmerovo a dizajnovo rovnake ci podobne... Stolar by mohol mat lepsi prehlad... Dolezite je ci mas drevenu postel, ci calunenu...
1 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Vzhľadom na rozmery mojej spálne , ja som čelo postele ODSTRÁNIL.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Laco-monter Pozri príspevok
Vzhľadom na rozmery mojej spálne , ja som čelo postele ODSTRÁNIL.
Ja celo postele potrebujem. len taky psychologicky efekt.... ze si neviem predstavit ze hned za hlavou mam stenu... je to zvyk...
0 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

som z PO, postel je drevena.. tu som bohuzial predajne, ktore ponukaju cela, nenasla.. asi mas pravdu skusim oslovit nejakeho stolara
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

zk24 Pozri príspevok
Ja celo postele potrebujem. len taky psychologicky efekt.... ze si neviem predstavit ze hned za hlavou mam stenu... je to zvyk...
Suhlasim,

doteraz všade kde som býval, som mal pri hlave niečo,

napr. perinák, televízor , parapetnú dosku , a tak.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Dakedy si ľudia pribíjali na stenu takú veľkú zelenú DEKU s motívom

JELENE na čistinke.

Pamätáte sa ?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

erika123 Pozri príspevok
som z PO, postel je drevena.. tu som bohuzial predajne, ktore ponukaju cela, nenasla.. asi mas pravdu skusim oslovit nejakeho stolara
Nemate ziadnu vacsiu predajnu s nabytkom? Ono totiz predajci/vyrobcovia prisli na to ze sa da postel predavat aj po kusoch a teda na tom zarobit ovela viac... ked vidis cenu za postel na cenovke ze 500 eur, tak to su pomaly iba 4 dosky... plus vsetko k tomu... takze niekedy ma clovek pocit ze cela sa samostatne nepredavaju, ale opak je pravda, uz tazko najst postel kde je celo jeho sucastou (sucastou ceny.... niektore postele maju neoddelitelne celo)
0 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

zk24 Pozri príspevok
Ja celo postele potrebujem. len taky psychologicky efekt.... ze si neviem predstavit ze hned za hlavou mam stenu... je to zvyk...
..mne to celo ani nechybalo a ani som ho najprv nechcela, teraz vsak musim riesit ten chlad ktory mi vchadza v zime od steny, nato sme vobec nemysleli, ked sme ju kupovali a zariadovali byt, zial prestahovat postel inam v izbe sa neda..
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Laco-monter Pozri príspevok
Dakedy si ľudia pribíjali na stenu takú veľkú zelenú DEKU s motívom

JELENE na čistinke.

Pamätáte sa ?
pamatam si aj cele jelenie hlavy na stene

Ale myslim ze nieco na stene by erike velmi nepomohlo, kedze ma vlhkost v dome, tak by to asi bolo trosku kontraproduktivne.
0 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

Laco-monter Pozri príspevok
Dakedy si ľudia pribíjali na stenu takú veľkú zelenú DEKU s motívom

JELENE na čistinke.

Pamätáte sa ?
pamatame.. bohuzial, uz tie deky nepredavaju, dala by som ju tam )))
0 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

zk24 Pozri príspevok
Nemate ziadnu vacsiu predajnu s nabytkom? Ono totiz predajci/vyrobcovia prisli na to ze sa da postel predavat aj po kusoch a teda na tom zarobit ovela viac... ked vidis cenu za postel na cenovke ze 500 eur, tak to su pomaly iba 4 dosky... plus vsetko k tomu... takze niekedy ma clovek pocit ze cela sa samostatne nepredavaju, ale opak je pravda, uz tazko najst postel kde je celo jeho sucastou (sucastou ceny.... niektore postele maju neoddelitelne celo)
skusim pohladat nejaku predajnu v ktorej to ponukaju.. prosim ta, ak si odbornik vo fachu, myslis, ze keby som dala nalepit na stenu nejaky obklad, najskor asi kamen, alebo falosny kamen, vyriesilo by to ten chlad a plesen?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

erika123 Pozri príspevok
skusim pohladat nejaku predajnu v ktorej to ponukaju.. prosim ta, ak si odbornik vo fachu, myslis, ze keby som dala nalepit na stenu nejaky obklad, najskor asi kamen, alebo falosny kamen, vyriesilo by to ten chlad a plesen?
No bohuzial nie som teda vobec odbornicka "vo fachu"... ja som len zariadovala byt pred 2 rokmi

Ale ak vlhne stena, neviem ci obklad je spravne riesenie, tym sa vlhnutia nezbavis a ked sa tvori plesen a vlhko za obkladom, padne ti to neskor cele na hlavu ... mozno tak nejaka injektaz na odvlhcenie....

Ale je tu vela odbornikov aj na taketo veci... mozno by som dala novu temu, ale mozno do inej sekcie, kde sa pohybuju chlapi z tohto "fachu".
0 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

zk24 Pozri príspevok
No bohuzial nie som teda vobec odbornicka "vo fachu"... ja som len zariadovala byt pred 2 rokmi

Ale ak vlhne stena, neviem ci obklad je spravne riesenie, tym sa vlhnutia nezbavis a ked sa tvori plesen a vlhko za obkladom, padne ti to neskor cele na hlavu ... mozno tak nejaka injektaz na odvlhcenie....

Ale je tu vela odbornikov aj na taketo veci... mozno by som dala novu temu, ale mozno do inej sekcie, kde sa pohybuju chlapi z tohto "fachu".
ok, aj tak ti dakujem.. este pockam, mozno tu niekto od fachu zabludi a bude vediet poradit... pa pekny vecer
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

erika123 Pozri príspevok
som z PO, postel je drevena.. tu som bohuzial predajne, ktore ponukaju cela, nenasla.. asi mas pravdu skusim oslovit nejakeho stolara
Nemáte na blízku predajnu " Urob si sám" ? Aj tam to predávajú a prispôsobia...
0 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

arizona Pozri príspevok
Nemáte na blízku predajnu " Urob si sám" ? Aj tam to predávajú a prispôsobia...
skusim nejaku pohladat, dakujem
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

erika123 Pozri príspevok
skusim pohladat nejaku predajnu v ktorej to ponukaju.. prosim ta, ak si odbornik vo fachu, myslis, ze keby som dala nalepit na stenu nejaky obklad, najskor asi kamen, alebo falosny kamen, vyriesilo by to ten chlad a plesen?
Teoreticky by to vyriešilo ZATEPLENIE budovy zvonka.

Ale skus tam v zime dávať nejaký ohrievač , najlepšie infražiarič .

zakrývať pleseň nemá zmysel , vzniknú z toho dýchacie problémy a alergie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať