Zavrieť

Porady

Praha

Dobrý deň vie mi niekto poadiť, dobré ubytovanie v Prahe za dobrú cenu? prípadne blízko Prahy, je možnosť niejakej zľavy pri cestovaní do Prahy vlakom, Ďakujem za všetky rady, príspevky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    bábika Pozri príspevok
    a nahodou v centre Prahy nieco cenovo pristupne nepoznas?
    Ubytovanie v centre Prahy je zbytočne drahé, hľadaj ubytko v ktorejkoľvek časti Prahy blízko stanice metra.
    Skús na www.ubytovani.cz , dajú sa tam zadať aj cenové intervaly. Ak si zarezervuješ nejake ubytovanie a bude obsadené, podľa zadaných parametrov Ti operátor ponúkne náhradné riešenie.

    Ak je Vás viac, napr. 4-členná rodina, hľadaj na ubytovanie apartmány, sú cenovo výhodnejšie ako izby v hoteli.

    Akú máš cenovú predstavu na 1 noc/osobu ?

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    http://www.praha-hotel.cz/praha-hostel-ubytovna.asp
    tomasenkoslav
    ja osobne som bol tu a max. spokojnost, arabsky šejk by si neprišiel na svoje ale na prespatie to booohate stacilo.

    http://www.penzion-sporilov.cz/

    my cestujeme do prahy nasledovne, kupime si na slovensku listok po št. hranicu a od štatnej hranice do miesta v čr vo vlaku. niektory sprievodca nam da pokutu 30,-Kč na osobu ale vždy sa nam to vyplati viac ako kupovat cely listok na slovensku....akurat ho po prekroceni št. hranice treba vyhladat vo vlaku a oznamit mu, že mate zaujem si zakupit listok. Toto plati pri cestovani 2 a viac osob, pretože v čr su už dvaja cestujuci skupina. nesmieme si ale zabudnut ešte pred odchodom kupit listok na SK pre navrat v dany den !!! tiež samozrejme št. hranica - miesto bydliska

    v čr pouzivame zlavy REGIOnet a SONE+ u českych drah
    Naposledy upravil tomasenkoslav : 03.06.10 at 11:29 Dôvod: doplnok.

    Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

    Reprografia
    www.kdm.cz na Vinohradoch, 5 min. pešo od Václavského námestia. Môžem odporučiť!!!!!

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    tomasenkoslav Pozri príspevok
    ja osobne som bol tu a max. spokojnost, arabsky šejk by si neprišiel na svoje ale na prespatie to booohate stacilo.
    Kde si nocoval ???

    Nevidím žiaden link, ???

    treba zagoogliť "levné ubytování v Praze", "cheapeurope.com", pensiony.cz

    a tak podobne.

    A aj "koleje" vysokých škol, poskytujú veľmi slušné ubytko.

    bábika je offline (nepripojený) bábika

    bábika
    V podstate pre seba hľadám lacné ubytko tak do 20€ na os., ale rodičom som hľadala v centre Prahy tak na 2-3 noci s nočným výhľadom na Prahu a cenovo tiež nie prehnané i keď viem, že v centre je to predražené. ďakujem za všetky info.

    simbata je offline (nepripojený) simbata

    simbata
    Asi je dobre si potom na konkretne ubytovanie pozriet potom aj stranku hotela, lebo na tejto stranke sa uvadza pri hotely Jasmín, do ktorého by sme chceli ist 1100CZK/noc-2 osoby a na rezervacii na stranke hotela to robilo len 30eur/noc-2osoby (co je asi 780CZK) a to je uz dost velky rozdiel v cene.
    http://www.click4hotel.eu/cs/hotel/c...tel-jasmin-546

    euina je offline (nepripojený) euina

    euina
    my sme sa ubytovali v www.kdm.cz - je to blízko Václavského námestia a je to naozaj pekné ubytovanie - je to síce hostel - WC na chodbe, ale to vôbec nebol problém, bolo pekne, čisto a ako bonus terasa na 5 poschodí, z ktorej bol nádherný výhľad na Prahu - Hradčany, Petřín. Takže môžem len odporučiť, ubytovávajú po celý rok. My sme platili - dvaja dospelí, 1 dieťa na tri noci bez pár drobných 3000 CZK, čo si myslím, vzhľadom na lokalitu bola výborná cena.
    PS: je tam aj možnosť stravovania - raňajky, obed, večera.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.