Zavrieť

Porady

prehrávanie z archívu

Dobrý deň,chcel by som problému znalých poprosiť o radu,alebo pomoc.Nejde mi prehrávať z archívu jednotlivých televízií.Je na príčine internet,alebo môže byť chyba aj PC?Ďakujem,prajem všetko dobré!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    kozlíček Pozri príspevok
    Dobrý deň,chcel by som problému znalých poprosiť o radu,alebo pomoc.Nejde mi prehrávať z archívu jednotlivých televízií.Je na príčine internet,alebo môže byť chyba aj PC?Ďakujem,prajem všetko dobré!
    Príliš slabo popísané na to, aby niekto vedel relevantne odpovedať.

    Treba uviesť z archívu ktorej TV, z akého dňa.. najlepšie pripojiť link, aby to bolo možné odskúšať inde.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Mam tiez mensi problem. Mne zase pri fullscreene zastavi obraz (zvuk normalne pokracuje) ak zrusim fullscreen, tak ide normalne. Stava sa to na Joj.sk (teda huste.sk).
    Robi to aj v Opere aj v FF, IE nepouzivam.

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    Chobot Pozri príspevok
    Príliš slabo popísané na to, aby niekto vedel relevantne odpovedať.

    Treba uviesť z archívu ktorej TV, z akého dňa.. najlepšie pripojiť link, aby to bolo možné odskúšať inde.
    http://televizia.joj.sk/tv-archiv/pa...2-06-2010.html

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Môže to byť aj rýchlosťou tvojho pripojenia, alebo (čo sa mi zdá viac reálnejšie) rýchlosťou odosielania z huste.sk.
    Mne to ide aj fullscreen - i keď mierne trhané - a to mam grafiku 512MB, rýchly procesor a rýchle pripojenie (optika).
    Skôr sa prikláňam k tomu druhému - stream majú asi pomalý.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    ee to vylucujem, ak by aj mali pomali stream, tak by to zastavlo komplet stream, nielen video.
    Ono to nieze zastavi, ale akoby pauzne video, ak nieje fullscreen tak to ide korektne

    prehrávanie z archívu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.