Zavrieť

Porady

Kam v Tatrach s 2-rocnou dcerkou?

Ahojte Poradaci,

viem, ze mi urcite dobre poradite vasimi skusenostami. Ideme na dovolenku aj s malou, ubytko mame v Hybe, ale skor sa nevieme nejak v tych Tatrach "obracat" aj s malou, aby z toho cosi mala. Viem, ze urcite pojdeme do Aquacity, nech sa vyclapoce, ale mna skor zaujima, kam do prirody tak, aby aj zvladla a aj ju zaujalo a aj nejake kulturne podujatia, ak viete, co kde sa da vidiet. Dakujem mooooc za vsetky rady.
Naposledy upravil lorelei : 03.06.10 at 22:01 Dôvod: doplnenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    Minulý rok som bola v 7.mesiaci tehotenstva s manželom v Tatrách. Okukali sme to tam a tento rok tam pôjdeme so synčekom, keď bude mať 10mesiacov. Napíšem ti, čo podnikneme my a môžeš si vybrať to, čo vám vyhovuje.
    1.ubytovanie v hoteli s bazenom a detským kútikom
    2.návšteva Tatranskej Lomnice (cesta vlakom kvôli zážitku)
    3.návšteva Štrbského plesa (prechádzka pri vode a nadýchanie sa čerstvého vzduchu)
    4.a určite ísť lanovkou na Hrebienok (tam síce nepôjdeme, ale pre malú to bude zážitok). Lanovka je super, dá sa ísť k vodopádom a je to nádherné prostredie.

    Prajem krásnu dovolenku!

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Múzem TANAPu - zvieratá, Hrebienok a z neho ku Studenovodským vodopádom, vysokú návštevnosť má aj Belianska jaskyňa v Tatranskej Kotline, cestou k nej je na Šarpanci malý salaš aj s koníkmi, len to je od Hybe na opačnej strane, lepšie je bývať v Lomnici. Tí, čo nechodia každý deň na náročné túry, zvyknú ísť jeden deň aj na Pieniny, alebo do Zakopaného.

    aviator je offline (nepripojený) aviator

    slovenský človek v kristových rokoch ...viac aviator
    Na sliezsky dom je to dlhšie, ale je to po asfalte, skôr prechádzka ako túra. Odporúčam.

    Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

    Darina1234
    Z Hýb je to celkom fajn blizko, jednoznačne na Šrbske a Popradské Pleso a dopriať si hlavne vela prechadzok byť na čerstvom tatranskom vzduchu.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    lorelei Pozri príspevok
    Ahojte Poradaci,

    viem, ze mi urcite dobre poradite vasimi skusenostami. Ideme na dovolenku aj s malou, ubytko mame v Hybe, ale skor sa nevieme nejak v tych Tatrach "obracat" aj s malou, aby z toho cosi mala. Viem, ze urcite pojdeme do Aquacity, nech sa vyclapoce, ale mna skor zaujima, kam do prirody tak, aby aj zvladla a aj ju zaujalo a aj nejake kulturne podujatia, ak viete, co kde sa da vidiet. Dakujem mooooc za vsetky rady.
    Najlepšie kultúrnepodujatie v Tatrách je pre 2 ročné dieťa/moj Jakubko bude mať 9.6. 2 roky/bazén v hoteli Odborár v Lomnici V aquacity vam malá zamrzne.
    tomasenkoslav
    ak chceš do aquacity, tak v poslednom čisle +7 dní je kupón , ktory umoznuje zakupenie 3-hodinovej vstupenky do zony Thermal za cenu 3,- EUR. Kupon plati do 5.12.2010 a pre jednu osobu. Ideme na chatu do štrby a ako partia sme kupovali tych plusiek 8ks i ked popravde ten tyždennik necitavame.
    Picture 2.jpg  

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    jacekova Pozri príspevok
    Minulý rok som bola v 7.mesiaci tehotenstva s manželom v Tatrách. Okukali sme to tam a tento rok tam pôjdeme so synčekom, keď bude mať 10mesiacov. Napíšem ti, čo podnikneme my a môžeš si vybrať to, čo vám vyhovuje.
    1.ubytovanie v hoteli s bazenom a detským kútikom
    2.návšteva Tatranskej Lomnice (cesta vlakom kvôli zážitku)
    3.návšteva Štrbského plesa (prechádzka pri vode a nadýchanie sa čerstvého vzduchu)
    4.a určite ísť lanovkou na Hrebienok (tam síce nepôjdeme, ale pre malú to bude zážitok). Lanovka je super, dá sa ísť k vodopádom a je to nádherné prostredie.

    Prajem krásnu dovolenku!
    Dakujem, si mila. Ubytko mame, aj na Strbske isto ideme, boli sme tam s nou aj minuly rok, ale to este tolko nebrala, a este nam tam aj zaspala , ale ta lanovka je dobry napad, aj vlacik, ona zboznuje vlacik. tak diik za radu . Aj vam prijemnnu dovolenku a pekne pocasie.

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Ja by som doporučila aj do Tatralandie,je tam veľmi veľa atrakcii pre detičky,za jeden deň to ani nestihnete si všetko užiť.

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    Tak vas poinformujem, kde sme teda boli a co sme absolvovali.
    Maly sme uprsany tyzden, takze dost moznosti nam to zobralo, ale aj tak sa podarilo ist aspon na Liptovsku Maru - plavba lodou - 1 hodinu, nadhera, mala bola uplne bez seba, stastna. Dalsi den sme isli na Strbske Pleso, ale zacalo znova liat ako z krhle, tak sme dali otoc cez Podbanske, a stretli sme medvedicu s dvomi mladymi macikmi - krasna podivana, ale nebolo mi vsetko jedno, ked som ich zbadala, isli sme autom ale... Medvedica sa na nas pozrela, co ideme robit,a ked videla, ze stojime, tak presli si cez cestu dalej. Tak toto bol ten naj zazitok , a isli sme do Pribyliny -veelmi pekne, mala krmila ovecky, capka, pozerala ako tam miestni chalani trenuju tance ludove, a nasej sa to velmi pacilo, tak nam spravili predstavenie. Aj v kastieli bolo vsetko velmi pekne, Mala bola zase len nadsena, a pacilo sa jej to tam. A dalsi typ davam do Western City - je to fakt na cely den, to bola tiez super volba. Tak nech to niekomu pomoze tiez na dovolenku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.