Zavrieť

Porady

ako dat hry z PC alebo z PS2, PS3 do PSP (playstation potable)

Ako dať hry z PC alebo z PS2, PS3 do PSP (playstation potable) ak niekto vie nech my sem napíše pls ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    xM4tHeWx Pozri príspevok
    Ako dať hry z PC alebo z PS2, PS3 do PSP (playstation potable) ak niekto vie nech my sem napíše pls ...
    PSP je jednoúčelové elektronické zariadenia, pre ktoré musíš mať hry upravené len pre toto zariadenie.

    U PC je to iné, PC je komplikovanejší stroj a dokáže emulovať prostredie aj iných herných konzol. Emulovať znamená, že vytvorí virtuálne prostredie tej ktorej konzoly a vtedy sa dajú hrať hry určené pre tú konzolu na PC.

    Napr. máme na CD hry pre PS1. Na nete sa dajú nájsť emulátory pre PS1, nainštaluje sa to a potom máš plochu monitora rovnakú, ako keby si mal naštartovaný a pripojený PS1. Doma som odskúšal už emulácie pre PS1, ATARI a skúšal som aj pre PS2 (toto ale vyžaduje dosť operačnej pamäte, preto na mojom PC to bolo veľmi nepružné a zasekávalo sa).

    Ale na PSP nedokážeš emulovať iné prostredie, preto na ňom musíš (a môžeš) prehrávať len hry, určené pre PSP.

    xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

    xM4tHeWx
    hmmm ale keď je hra určená na PS2 a to sa ovláda cez joystick tak hádam cez nejaký program sa dá zmeniť rozlíšenie...videl som hry ktoré sú určéné na PS1 a išli aj na PSP takže nejaký program na to určite je podla mňa ...

    Duchanito je offline (nepripojený) Duchanito

    Duchanito
    pre psp je emulator na hry z ps1. ale ps2 a ps3 nie. navyse ps3 je hardwerovo niekde uplne inde ako psp a tak isto aj ps2 to podla mna nema sancu utiahnut kedze treba emulovat.

    xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

    xM4tHeWx
    hmmmhm... a ten program ves ako sa vola ?ja som videl hru s PS2 jak hra na PSP takže by to malo íst kebyže vieš ako sa ten program nazýva povec pls
    ja bi som chcel dat do psp program adobe flash player ale neviem ako ked som to skúšal vôbec som to nemal v psp. Čo mám robit .

    ako dat hry z PC alebo z PS2, PS3 do PSP (playstation potable)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.