Zavrieť

Porady

Zamestnanie

Dobry den, vystudovala som ucitelstvo, uz treti rok si hladam pracu v mojom odbore, nabozenstvo a dejepis, no neuspesne... a neviem preco. Robim to tak, ze posielam zivotopisi spolu so ziadostami, mozete mi poradit, co mam este viac urobit alebo akym sposobom si hladat miesto???
Stale mi prichadzaju odmietave odpovede a ja neviem preco, neskor sa dozviem,ze sa tam zamestnali iny ludia, proste to nechapem, na mna zabudli, alebo kde je vlastne chyba... AK viete mi poradit, dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Kombinacia nabozenstvo, dejepis je dost malo vytazitelna.
    Plny uvazok by ti dokazala zabezpecit len vacsia skola.
    Riaditel akejkolvek mensej skoly si dobre premysli, ci radsej nezoberie ucitela Sj-dejepis a nabozenstvo tak isto v kombinacii s inym predmetom alebo zamestnaniekoho len na nabozenstvo a na skrateny uvazok.
    Dalej si daj skontrolovat ako mas napisany zivotopis, aky mas motivacny list niekomu, kto pracuje v personalistike a dokaze to posudit.



    Ak aj v tych zivotopisoch robis tolko gramatickych chyb ako v tomto prispevku, tak sa ani velmi necudujem.

    judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

    judita1971
    Zároveň Ti radím, ako personalistka, je lepšie osobne odniesť riaditeľovi žiadosť, zapamätá si Ťa. A potom, riaditeľ Ti povie, či máš šancu alebo nie, ale povie Ti aj dôvod. Ak Ti dá aspoň malilinkú nádej a hoci aj žiadnu , potom občas zavolaj riaditeľovi, či náhodou sa neuvoľnilo miesto, že len tak sa pýtaš, či sa niečo nezmenilo - pripomenieš sa mu.

    csuvto je offline (nepripojený) csuvto

    csuvto
    Presne tak. Vybrala si ťažko využiteľnú kombináciu. Všeobecne náboženstvo učia kňazi, reholné sestry...Podľa mňa mať plný úväzok s touto kombináciou je naozaj možné len vo veľkých školách.

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    ivka70 Pozri príspevok
    Kombinacia nabozenstvo, dejepis je dost malo vytazitelna.
    Plny uvazok by ti dokazala zabezpecit len vacsia skola.
    Riaditel akejkolvek mensej skoly si dobre premysli, ci radsej nezoberie ucitela Sj-dejepis a nabozenstvo tak isto v kombinacii s inym predmetom alebo zamestnaniekoho len na nabozenstvo a na skrateny uvazok.
    Dalej si daj skontrolovat ako mas napisany zivotopis, aky mas motivacny list niekomu, kto pracuje v personalistike a dokaze to posudit.



    Ak aj v tych zivotopisoch robis tolko gramatickych chyb ako v tomto prispevku, tak sa ani velmi necudujem.
    myslím, že tu je odpoveď na tvoje otázky. Pre učiteľa akejkoľvek aprobácie je to značná diskvalifikácia. Aj keď mne osobne to vôbec nevadí ...

    logomania je offline (nepripojený) logomania

    logomania
    Neviem odkiaľ si, ale klikni si na krajský školský úrad v blízkosti tvojho bydliska a ďalej klikni na voľné pracovné miesta - možno tam niečo nájdeš. Tiež si tam môžeš dať inzerát (napr. v KŠÚ Nitra to funguje), že hľadáš prácu učiteľky.:-))

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.