Zavrieť

Porady

veľkoobchod s oblečením

dobry den
chcem si otvoriť obchod s oblečením a potrebujem nejaký typ na veľkoobchod s oblečením.. Bol som uz nieco pozerať a zatiaľ som našiel len samú čínu. Chcem ponúkať oblečenie trendy za rozumne peniaze. Neviete mi niekto poradit?
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kigen je offline (nepripojený) kigen

    kigen
    V oblečení nemám prehľad, ale zo všeobecného pohľadu môžem poradiť, aby si kontaktoval výrobcov. Pozri si v obchodoch výrobcov tovaru, na ktorý sa chceš zamerať a hľadaj na webe. Veľkou výhodou je, že obídeš veľkosklad a teda kúpiš lacnejšie. Záleží však na množstvách tovaru, štáte v ktorom sídli producent a iných súvislostiach. Na stránkach odevných firiem nájdeš aj zoznamy odberateľov, distribútorov a iné info, ktoré pomôžu. Ak nie je problém s komunikáciou (jazyk), kontaktuj odevnú firmu a oni radi nájdu najschodnejší distribučný kanál pre svoj tovar podľa tvojich potrieb.
    Jedna skúsenosť: Pracoval som v zahraničí a často som sa stretol s výpredajmi značkovej obuvi a odevov. Nebol to nejaký starý sortiment. Normálny súčasný štýl, ale aj veci, ktoré sa k nám dostanú neskôr, alebo vôbec. Ale aj bežné ceny týchto výrobkov boli často nižšie ako u nás. Dozvedel som sa, že napríklad Poliaci obídu pár výpredajov a takto výhodne nakúpia a predajú to výhodne a rýchlo. Ale takéto obchodovanie má mnohé nevýhody. Je to ako predaj po jarmokoch. Beháš,beháš a až ťa to prestane baviť. Je možné, že existuje aj ľahšia cesta, ako nakúpiť lacnejšie.
    Obchod s odevmi a obuvou je obrovský s množstvom distribučných systémov, takže to chce veľa informácií. Dobré je začať jednoduchšie a za pochodu hľadať nové cesty. Nech sa ti darí.

    veľkoobchod s oblečením

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.