Zavrieť

Porady

Reklamácia výmeru za komunálny odpad

Poprosím o Váš názor,

koncom apríla nám prišiel platobný výmer za komunálny odpad na rok 2010 na našu bytovku. Našli sme chybu vo výpočte a dali sme na MsU prerobiť rozpis platieb (účtovali nám viac na osobu ako mali). Dnes, po vyše mesiaci mi pani z úradu píše, že bude posielať 2 výmery a to do 30.4.2010 podľa starého (zlého) a od 1.5.2010 opravené.
Podľa mňa, keď mi niečo príde v apríli a je to na celý rok 2010 a je tam chyba, mali by to opraviť na celý rok a nie len na časť roka. My predsa za to nemôžeme, že výmery chodia až v apríli. Čo si o tom myslíte ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Nenechajte to tak, napíšte písomnú sťažnosť a pred tým si preštudujte Všeobecne záväzné nariadenie mesta o poplatkoch. Potom môžete priamo citovať platby, ktoré boli mestským zastupiteľstvom odsúhlasené.
    Za svoje chyby nech si platí každý sám.

    Miichaela je offline (nepripojený) Miichaela

    Miichaela
    Už som tak urobila za celú bytovku - písomne som ich vyzvala k oprave výmeru. Oni sú tam neskutoční. Zarábajú na všetky strany, tak to pomotajú, aby obyčajný smrteľník na to ani neprišiel :-).

    Reklamácia výmeru za komunálny odpad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.