Zavrieť

Porady

Zverejnenie účtovnej závierky

Ahojte, chcem sa opýtať, ako zistím, či mám zverejnenú účtovnú závierku za minulé roky, dá sa to niekde pozrieť. Ak nemáme, mám zverejňovať aj minulé roky, alebo iba teraz aktuálny. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    www.orsr.sk, pokiaľ ti ide o uloženie do zbierky listín, vyhľadáš si svoju firmu, a vedľa nej najdeš ikonku Zbierka listín. Klikneš na ňu a zobrazí sa ti zoznam uložených listín.
    Ak ti ide naozaj o zverejnenie - teda vo Vestníku, vyklikáš si to obdobne na ich stránke.

    zuzanah3 je offline (nepripojený) zuzanah3

    zuzanah3
    KEJKA Pozri príspevok
    www.orsr.sk, pokiaľ ti ide o uloženie do zbierky listín, vyhľadáš si svoju firmu, a vedľa nej najdeš ikonku Zbierka listín. Klikneš na ňu a zobrazí sa ti zoznam uložených listín.
    Ak ti ide naozaj o zverejnenie - teda vo Vestníku, vyklikáš si to obdobne na ich stránke.
    Ďakujem za pomoc

    grammatika je offline (nepripojený) grammatika

    grammatika
    KEJKA Pozri príspevok
    www.orsr.sk, pokiaľ ti ide o uloženie do zbierky listín, vyhľadáš si svoju firmu, a vedľa nej najdeš ikonku Zbierka listín. Klikneš na ňu a zobrazí sa ti zoznam uložených listín.
    Ak ti ide naozaj o zverejnenie - teda vo Vestníku, vyklikáš si to obdobne na ich stránke.
    Súhlasím Kejka, ale napr.v BA dokiaľ dokumenty nájdeš v zozname na internete, tak prejde aj pol roka minimálne...
    Minule(2týždne dozadu)som bola pre výpis z ORSR a na zemi u nich som videla pekné kôpky, na ktorých bolo napísané-pošta 15.09.2009 - takže v BA im to trošku trvá . Kdežto napr.v TN do 2 týždňov je to na nete

    Zverejnenie účtovnej závierky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.