Zavrieť

Porady

Demontaz casti domu

Dobry den,
pocul som, ze vraj existuju firmy, ktore vam rozoberu dom a este aj nejake to EUR zaplatia za material. Vie mi niekto poradit /ak existuje/ taku firmu v okoli KE? Mame dom v Niznej Mysli, ktory musi ist na zburanie a ma novu strechu, okna, dvere....
Vdaka
M
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Veď o to im zrejme ide.O tú strechu okná okapy rýny dervené časti,podľa toho z čoho je murované aj o nosné murivo.Ak môžem poradiť a máte v pláne do budúcnosti stavať druhý dom tak povyberajte čo sa dá použiť.Taký dom je pre UDS-ku 2 hodinová záležitosť.Také firmy sa zvyknú nachádzať v cigánskych osadách.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no viem, že v okolí BA pôsobí táto firma... avšak nemám s nimi osobnú skúsenosť... takže neviem ti povedať, či niečo zaplatia za použiteľné časti domu...

    http://www.staretehly.sk/

    ale ak by som chcel stavať znova, tak by som to asi riešil najakou brigádou z cigánskej osady (ako bolo vyššie spomenuté) a už raz zaplatený material použil znova...

    pepa78 je offline (nepripojený) pepa78

    pepa78
    Teraz sme zbúrali starý dom, rok postavenia 1871 firma Romale zobrala všetko čo sa dalo ešte použiť na stavbu chatrče v osade

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.