Zavrieť

Porady

schvalenie prevadzky RUVZ - pojazdna palacinkáren

Dobry den viem že zakladať zbytočne temu je hlupe ale nevem ako dalej. Jedna sa o pojazdnu palacinkareň.

Potrebujem konkretne pomoc pri vypracovani HACCP a prevadzkoveho a sanitačneho poriadku pre toto zariadenie a popripade aj ak a niekto skusenosti tak vybavenie takehoto zariadenia. Budem vdačny za akukoľvek pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Prevádzkový poriadok.... http://www.ruvzpd.sk/download/vzor_p...y_poriadok.rtf

    sanitačný plán...podla tohoto si to uprav podla teba
    http://www.ksutt.sk/stravovanie/sanitacny_poriadok.pdf

    V predajni budeš mať obyčajnú písanku a do nej vpisovať kedy si umyl chladničku, akým prostriedkom.....toto pýtajú hygienici

    Teplotu chladničky by si mal zapisovať...

    http://www.porada.sk/t62322-p9-preva...-poriadok.html aj tu z tohoto si môžeš urobiť HACCP

    Hlasovalo 9 pouzivatelov

    Užitočné (9)
    Lubaba, Dana1, danushka, Žabinka, Anja111, Mária27, wagner, truch, ondrejvla
    9

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Priložené dokumenty sú tie, čo som prikladala aj v téme haccp. Tie ale všetko neobsahujú, čo budete potrebovať. Treba do nich doložiť presný postup výroby palaciniek, ak máte nejaký stroj na ich prípravu, treba ho uviesť tiež.

    wiaro01 je offline (nepripojený) wiaro01

    mlady muž wiaro01
    tatak hyhiena schvalena mensie nedostatkz v papieroch ale preslo to v pohode na PO hygiene celkom zlaty su. Ale koooooooooooolko papierov boha uz som enveril ze to dokoncim ale secko ok.
    m.zbojo zdravim wiaro01, presiel som asi milion stranok a nakoniec som narazil na tvoju otazku ... chcem urobit palacinkaren ako ty a presne potrebujem dokumenty ako haccp a prevadzkovy poriadok...bol by som prilis drzi ak by som sa opytal ci by si mi ich nevedel poslat ? ak ti mozem dopredu povedat tak konkurenciu ti nebudem robit pretoze palacinkaren chcem mat len na jul august tohto roku len na festivaly na zapadnom slovensku... ak by si si zaziadal nejaku odmenu tak urcite som za, len potrebujem ulahcenie od tolkych problemov , ktorymi si urcite presiel aj ty.. ak by si pristupil na to tak tu je email matej.zbojovsky@gmail.com dakujem

    schvalenie prevadzky RUVZ - pojazdna palacinkáren

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.