Zavrieť

Porady

Pripojka vody Oravska Vod. Spolocnost

Priatelia,

prave dnes som "vyslal" manzelku so ziadostou a suhlasnym stanoviskom obce o zriadenie vodovodnej pripojky k novostavbe, ziadal som sice uz o nu cca. pred dvoma rokmi, no nedotiahol som to do konca nakolko stahovanie a dokoncovacie prace sme odlozili a z OVS ma nikto nekontaktoval tak som to povazoval za uzavretu vec.Problem je ale ten, ze dnes sa manzelka dozvedela,ze vodarne robia pripojku len na vzdialenost 10m????????? a ja som vzdialeny so svojou sachtou, podla vypoctov pani na OVS cca.26m a vraj toto mi neschvalia, ide ma rozhodit z toho, preco ma neinformovali uz pri podani prvej ziadosti o takomto ich predpise???? Medzi mojim pozemkom je este jeden pozemok v extravilane obce (luky,pasienky) je tam planovana vystavba obce (otazne je kedy) a vlastnici tohto pozemku bohuzial su neoblomni, no nemam to pisomne od nich, co dalej?? Mate niekto skusenost prosim?
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Pripojka vody Oravska Vod. Spolocnost

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.