Zavrieť

Porady

zmiznutie ikon

mam Windows 7 a zmizli mi vsetky ikony . . . teda napr taky Skype nema modre S, ale ma to ikonku Word padu a v tomto programe sa mi to aj otvara . . . a takto je to so vsetkymi programami ani net mi nejde, tiez mi to takto otvara uz neviem co s tym, pomozte pls
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    tak pod tým si mala zaškrtnuté políčko - vždy, resp. všetky otvárať v tomto programe. Odklikla si to a ono to teraz je tak nastavené.
    ja som si podobne spôsobila, že všetky pdf súbory mi začalo otvárať ako obrázky - aj ikonky sa zmenili.
    nejakým zázrakom sa mi to podarilo prenastaviť nazad, ale neviem - nepamatám sa.... tuším si taký súbor daj OTVORI5 čím-a zvoľ správny program. A všimni si to políčko - treba nechať zaškrtnuté.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Urobila som ti obrázkový návod, je pod Win7, viď priložený súbor.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    To bol len návod ako na to a náhodou som dala príklad ako na otváranie súborov vo worde. Ty, ak napr. budeš chcieť otvoriť jpeg súbor napr. vo FhotoFitre, tak si nájdeš ten program a od tejto chvíle ti všetky jpeg súbory bude otvárať len v ňom.
    Skús to.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    iwik13 Pozri príspevok
    mam Windows 7 a zmizli mi vsetky ikony . . . teda napr taky Skype nema modre S, ale ma to ikonku Word padu a v tomto programe sa mi to aj otvara . . . a takto je to so vsetkymi programami ani net mi nejde, tiez mi to takto otvara uz neviem co s tym, pomozte pls
    Čo si robil predtým, než sa to stalo? Inštaloval si niečo? Prestavoval si niečo?

    iwik13 je offline (nepripojený) iwik13

    iwik13
    Chobot Pozri príspevok
    Čo si robil predtým, než sa to stalo? Inštaloval si niečo? Prestavoval si niečo?
    no predtym som nieco robila s bluetoothom, a dala som nieco ako otvorit v tomto programe a uz to bolo . . .

    iwik13 je offline (nepripojený) iwik13

    iwik13
    KEJKA Pozri príspevok
    tak pod tým si mala zaškrtnuté políčko - vždy, resp. všetky otvárať v tomto programe. Odklikla si to a ono to teraz je tak nastavené.
    ja som si podobne spôsobila, že všetky pdf súbory mi začalo otvárať ako obrázky - aj ikonky sa zmenili.
    nejakým zázrakom sa mi to podarilo prenastaviť nazad, ale neviem - nepamatám sa.... tuším si taký súbor daj OTVORI5 čím-a zvoľ správny program. A všimni si to políčko - treba nechať zaškrtnuté.

    asi takto nejako to bolo . . . lenze je to Windows 7 a s tym ja vobec neviem robit! uz tu klikam na vsetko asi 3 dni a furt nic, ale dakujem za radu

    iwik13 je offline (nepripojený) iwik13

    iwik13
    Marína Pozri príspevok
    Urobila som ti obrázkový návod, je pod Win7, viď priložený súbor.

    dakujem za navod, ale praveze ja mam taky problem, ze sa mi vsetko otvara vo Word pade a vsetko ma aj ikonu Word padu . . . ale ja si uz nejak poradim, este raz dakujem

    iwik13 je offline (nepripojený) iwik13

    iwik13
    Marína Pozri príspevok
    To bol len návod ako na to a náhodou som dala príklad ako na otváranie súborov vo worde. Ty, ak napr. budeš chcieť otvoriť jpeg súbor napr. vo FhotoFitre, tak si nájdeš ten program a od tejto chvíle ti všetky jpeg súbory bude otvárať len v ňom.
    Skús to.

    este raz vdaka za radu, s niektorymi programami a mi to podarilo, s niektorymi nie, ale nevadi. Este raz vdaka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.