Zavrieť

Porady

Zápočtový list

Zdravím, rada by som sa opýtala v mene mojej mamky.

Pracovala v Gabore, po skončení dostala zápočtový list, ked ho prednedávnom kopírovali vv jej novej práci tak bud jej ho nedali alebo ho niekam založila, poprípade stratila. Otázka znie ako získá nový zápočtový list s firmi ktorá tu u nás skrachovala?? Pracovala tam niekedy v roku95-97. Ďakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    lauraanery115 Pozri príspevok
    Zdravím, rada by som sa opýtala v mene mojej mamky.

    Pracovala v Gabore, po skončení dostala zápočtový list, ked ho prednedávnom kopírovali vv jej novej práci tak bud jej ho nedali alebo ho niekam založila, poprípade stratila. Otázka znie ako získá nový zápočtový list s firmi ktorá tu u nás skrachovala?? Pracovala tam niekedy v roku95-97. Ďakujem za odpovede
    čo tak si vypýtať aspoň kópiu z novej práce a požiadať personalistku, nech jej tam napíše, že ten ZL súhlasí s originálom, veď nakoniec si ho tam aj kopírovali a originál videli.

    pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

    pavlinka
    Zamestnanec odomňa pýta zápoč.list, lebo nastupuje do ďalšieho zamestnania. PP u nás mu trva ďalej.Môžem mu ho vystaviť tak, že mu napíšem od dátumu kedy nastupil a do kolonky do napíšem PP trvá?
    Ak mám byť úprímná ešte som taký nevidela ale oni ten zápoč. list pýtajú.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    pavlinka Pozri príspevok
    Zamestnanec odomňa pýta zápoč.list, lebo nastupuje do ďalšieho zamestnania. PP u nás mu trva ďalej.Môžem mu ho vystaviť tak, že mu napíšem od dátumu kedy nastupil a do kolonky do napíšem PP trvá?
    Ak mám byť úprímná ešte som taký nevidela ale oni ten zápoč. list pýtajú.
    Áno, jedine tak.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.