Zavrieť

Porady

Novinový stánok

Dobrý deň potrebovala by som poradiť ako začať podnikať!!! chcela by som si založiť novinový stánok a neviem ako nato! potrebovala by som krok po kroku ako nbato! Práve som ukončila strednú školu a mojím snom je podnikaťdakujem vopred za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    lenulka90 Pozri príspevok
    Dobrý deň potrebovala by som poradiť ako začať podnikať!!! chcela by som si založiť novinový stánok a neviem ako nato! potrebovala by som krok po kroku ako nbato! Práve som ukončila strednú školu a mojím snom je podnikaťdakujem vopred za rady
    lenulka, si na porade nová - vitaj. Okolo novinového stánku je na porade založených veľa tém. Zadaj si do okienka vedľa "hladať" novinový stánok. Zobrazia sa ti tieto témy a získaš veľa zaujímavých informácii ...

    Toma111 je offline (nepripojený) Toma111

    Toma111
    novinový stánok si pre boha neotváraj, neoplatí sa ti to, my sme pred pol rokom jeden chvalabohu predali, ale už sme tam nezarobili mesačne ani 150,- € a to tam predávala manželka, takže to bol celý jej príjem.. a podotýkam že celkom dosť ludí tam ešte stále chodilo

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Toma111 Pozri príspevok
    novinový stánok si pre boha neotváraj, neoplatí sa ti to, my sme pred pol rokom jeden chvalabohu predali, ale už sme tam nezarobili mesačne ani 150,- € a to tam predávala manželka, takže to bol celý jej príjem.. a podotýkam že celkom dosť ludí tam ešte stále chodilo
    účtujem živnostníka, ktorý prevádzkuje s manželkou 2 novinové stánky už 13 rokov (iný príjem nemá) a nežijú si zle ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.