Zavrieť

Porady

inštalacia fonts

Dobrý deň prajem, prosím Vás o radu o pomoc chcem si stiahnuť ozdobné písmo a po rozbalení zo zipu a pridaním písma do zložky fonts sa mi ukáže okno že subor ... nie je platný,subor sa nedá nainštalovat.Neviete mi poradiť kde je chyba???Za pomoc Vám vopred ďakujem prajem krásny dník.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Font sa instaluje tak:
    Stiahnes si font napr. s http://www.1001freefonts.com/ ten font je este zbaleny do zip, takze musis ho niekde rozbalit. Potom pojdes do ovladaci panel a tam najdes ikonku pismo. Tam potom ten svoj font pretiahnes myskou (drag and drop). Potom budes mat to pisme v systeme a mozes ho pouzivat.
    Koncovka pre font je ttf

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    OS? Akú príponu majú súbory s fontami. Pre Win sa používajú *.ttf (True Type Font) a *.fon (Font File, Windows System Font)

    Defaultne sú uložené v (pre XP): C:\Windows\Fonts\
    Naposledy upravil misoft : 21.06.10 at 12:53

    satanek01 je offline (nepripojený) satanek01

    Byť šťastným a iných obšťastňovať... ...viac satanek01
    ďakujem za všetky odpovede veľmi ste mi pomohli a čo je najdôležitejšie, už mi to ide.Jupíííí.Som vďačná

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.