Zavrieť

Porady

zadanie klucovych slov do google vyhladavaca

Dobry den

Poradi mi prosim niekto ci je mozne po zadani klucovych slov do google aby ma vyse mesiaca aj tak nenaslo? Som uz zufala dala som si urobit webku a prisla som skoro o rozum, eura ani nehovorim. Programator mi ustavicne hovori, vraj ma musi google najst.Zadal klucove slova a vraj to niekedy dlhsie trva.Je to naozaj tak ?Trva to uz vyse mesiaca a vyhladavac ma po zadani klucovych slov aj tak nenajde. Po skusenostiah pocas tvorenia stranky mu neverim. Ako to naozaj je? Dakujem velmi krasne za odpoved.
Usporiadat
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
a čo treba hľadať?
Nie náhodou toto:


MTD s.r.o.
Office:
REALITNÁ KANCELÁRIA
Okružná 18, Poprad 05801

našla som po zadaní tvojho nicku bez bodky
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Hod sem adresu stranky, pozrieme, kde je chyba.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona



AKO VYHLADAVAT V GOOGLE : http://kusi.sk/clanok/tipy-pre-lepsi...anie-v-google/
3 0
andrea.subova andrea.subova

andrea.subova je offline (nepripojený) andrea.subova

adresa je mtdsl.sk

pri zadani klucovych slov: reality, autodoprava, preprava nadrozmerom,stavebne zemne prace,spedicia, skicentrum mi stranku nenajde
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Rozalka Pozri príspevok
a čo treba hľadať?
Nie náhodou toto:


MTD s.r.o.
Office:
REALITNÁ KANCELÁRIA
Okružná 18, Poprad 05801

našla som po zadaní tvojho nicku bez bodky
Asi toto ....

www.mtdsl.sk
0 0
andrea.subova andrea.subova

andrea.subova je offline (nepripojený) andrea.subova

Nie zadat treba reality, autodoprava, preprava nadrozmerom,stavebne zemne prace,spedicia, skicentrum a musi najst stranku mtdsl.sk
0 0
andrea.subova andrea.subova

andrea.subova je offline (nepripojený) andrea.subova

Ak zadam meno tak je jasne ,ze ma najde. Ja potrebujem aby ma naslo vtedy ked to meno nevieme. reality, autodoprava, preprava nadrozmerom,stavebne zemne prace,spedicia, skicentrum a musi najst stranku mtdsl.sk
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

No problem je, že pri tomto zameraní sa veľmi ťažko budeš predierať dopredu. Je tam veľká konkurencia.

Skús túto otázku dať aj do tejto diskusie http://www.porada.sk/f174-internetove-podnikanie.html

Toto bude treba fakt odborníka, myslím, že tam nájdeš napríklad aj pár slov o SEO.

Inak, osobná skúsenosť, dobré by bolo založiť napríklad aj blog a tam písať články o firme a problematike aj s odkazmi na stránku, takisto aj FB. A ten blog zakladať priamo cez nejaký gmailový účet. To si google hľadá sám.

A samozrejme registácia do všetkým možných katalógov
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

andrea.subova Pozri príspevok
Ak zadam meno tak je jasne ,ze ma najde. Ja potrebujem aby ma naslo vtedy ked to meno nevieme. reality, autodoprava, preprava nadrozmerom,stavebne zemne prace,spedicia, skicentrum a musi najst stranku mtdsl.sk
a ešte, nazov domeny by tiez mozno mohol byt vystiznejsi. Aj ked v tychto sektoroch je to asi dosť "vybrané"
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
zadala som nie všetky slová, ale viaceré
a našlo toto - okrem iného
http://www.dnsinfo.sk/domena/mtdsl.sk/
http://www.google.sk/#hl=sk&q=autodo...1cdb9cefc2439f
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

andrea.subova Pozri príspevok
Ak zadam meno tak je jasne ,ze ma najde. Ja potrebujem aby ma naslo vtedy ked to meno nevieme. reality, autodoprava, preprava nadrozmerom,stavebne zemne prace,spedicia, skicentrum a musi najst stranku mtdsl.sk
... to sú veľmi frekventované výrazy, takže vyhľadávač "vypľuje" toho veľa...

...vieš prečo sa mnoho nových firiem začína na "aaa" ?...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

KEJKA Pozri príspevok
zadala som nie všetky slová, ale viaceré
a našlo toto - okrem iného
http://www.dnsinfo.sk/domena/mtdsl.sk/
http://www.google.sk/#hl=sk&q=autodo...1cdb9cefc2439f
vieš, malokto pôjde hľadať naraz autodopravu aj skicentrum. To je ten problém
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

U google sa da zaplatit, aby pri vyhladavani klucovych slov bola firma vzdy v odporucanych (sponzorovanych) odkazoch.
0 0
andrea.subova andrea.subova

andrea.subova je offline (nepripojený) andrea.subova

domenu mi najde, ale ja potrebujem aby mi naslo stranku mtdsl
0 0
andrea.subova andrea.subova

andrea.subova je offline (nepripojený) andrea.subova

o tom som informovana ja ale potrebujem aby ma naslo hoc aj na poslednom mieste a to zatial sa da iba ak zadam meno alebo tak. Potrebujem aby ma naslo ked zadam slovo reality.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

no ked dam do googla reality, tak mi najde vyse 200 milionov vysledkov. Takze neviem overit, ze si tam neni, niekde medzi nimi... a mozno aj si, len kto by to cele prechadzal...

tie klucove slova su velmi velmi vseobecne, a ako vies ze ta nenaslo? Ty si presla vsetky vysledky? 200 milionov na klucove slovo?
0 0
andrea.subova andrea.subova

andrea.subova je offline (nepripojený) andrea.subova

Ano postupne sa ale zacnu opakovat...myslim, ze chybu spravil ten programator ale on mi stale vysvetluje, ze google je velky a chvilu mu potrva kym ma najde, ale trva to uz vyse mesiaca. Myslim, ze to tak nemoze byt.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

andrea.subova Pozri príspevok
Ano postupne sa ale zacnu opakovat...myslim, ze chybu spravil ten programator ale on mi stale vysvetluje, ze google je velky a chvilu mu potrva kym ma najde, ale trva to uz vyse mesiaca. Myslim, ze to tak nemoze byt.
ano, je možne, že urobil chybu. Ale prvá chyba je domena. Ked sa pozrieš na prvé stránky, ktoré najde pri tvojich kľúčových slovách, tak majú zvyčajne to slovo v názve domeny.

ďalšia vec je že máš spojené veci, ktoré v podstate spolu nesúvisia.
Na začiatok by som asi zaregistrovala viac domén, tak aby suviseli aspon trochu s tematikou a všetky trebárs aj odkazovali na jednu stránku.

a potom sa bude treba venovať aj reklame.
0 0
andrea.subova andrea.subova

andrea.subova je offline (nepripojený) andrea.subova

Dakujem za radu. O reklamu som sa postarala. A co sa tyka toho googla tak to budem riesit z programatorom.
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Andrea, mas v tom riadny gulas... Taras piate cez deviate. Par ludi Ti tu dobre poradilo, hlavne Dáša_ 10:34 PM.

Dostat sa v realitach na prve miesta v Googli, na to rovno zabudni...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať