Zavrieť

Porady

Lifepak

Som normálna baba z mäsa a kostí ...viac
Ahojte poraďáci!
Už sa tu niekto stretol s Lifepakom?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

...ďaľšia hlúposť MLM...
http://www.goldenclub.sk/lifepak.html

Namiesto kupovania predražených vitamínov v pekných krabičkách si radšej prečítaj túto poraďácku tému...niet nad prírodnú lekáreň
http://www.porada.sk/t138676-co-moze...e-zdravie.html
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
zoe30 zoe30

zoe30 je offline (nepripojený) zoe30

Som normálna baba z mäsa a kostí ...viac
ja viem, že je to MLM!
len som chcela vedieť, či to niekto užíval a či postrehol na sebe neaké zmeny
0 0
werdza werdza

werdza je offline (nepripojený) werdza

Našla som tu tento príspevok, človek, ktorý nemá nejaké väčšie zdravotné problémy to môže brať, ako vymývanie mozgov, neverí tomu. Ja mám zdravotných problémov dosť veľa, hlavne na svoj vek 27, mám dávkovač liekov, (astmu, alergie, zníženú funkciu štítnej žlazy, prekyslenie orgainzmu, ľavú obličku s hypopláziou-takmer nefunkčnú a druhá našťastie funguje normálne, chronickú únavu, potrebujem veľa spať...) Tento rok mi k nim pribudla tetánia, je to strašne neprijemný pocit, zvýšená nervovosvalová dráždivosť a ľudia, čo to nezažili, im to neprajem, som bola strašne podráždená, nervózna, tŕpli mi hlavne konce prstov, ledva som v rukách udržala pohár, cítila som si akoby každý nerv, triasla som sa, tras ruky, hlavne pravej som mala skoro stále, sama som si musela na internete náisť, čo mi je, že asi tetánia a doktor to potvrdil, lieky, oblbováky na epilepsiu, ktoré mi na to doktor predpísal som odmieta brať a dopovala som sa vitamínmi magnéziom a súborom na kosti- kalcium, magnézium, D, nechutné tŕpnutie prešlo, aj tras ruky, vrátili sa len občas ale únava ostala. Len som chcela, že, keď neviete, aké sú to neprijemné pocity, keď telu chýba nejaký vitamín, minerál a prejaví sa to aj navonok (najčastejšie to býva nedostatok železa a z toho anémia...), tak si poviete, že stačí jesť zdravo, ale v dnešnej dobe už ovocie a zelenina nemá toľko vitamínov, ktoré telo potrebuje, toľko mohlo byť v dobe, keď si naši praprarodičia dopestovali v záhrade. Mamine kamarátka povedala o výrobkoch pharmanex a vzala ju na pérezentáciu, býva v BA každý utorok, zmerali jej tam aj úroveň antioxidantov a karotenoidov v tele biofotonickým skenerom a keď priša domov a povedala mi, ja ťa vyliečim a začala hovoriť o tom, ako sa tam zoznámila s ľuďmi, ktorí si tým predajom výrobkov aj zarábajú (multilevel marketing, aj o ňom sú prednášky vo štvrtky), že aké zdravotné problémy im zanikli, aj ich rodinným príslušníkom že tí, čo znich mali astmu, už sú ok., tí čo mali problémy s kĺbami, už nemajú.... A som jej povedala, mami, to aká sekta ťa prepadla. Tak ma vzala na tú prednášku a normálne som začala veriť, že keď pre nich pracuje 150 vedcov (nepamätám si presný poťet) na plný úväzok, asi to nebude fake. Tiež som si nechala zmerať skore antioxidatov na biofotonickom skeneri, mala som 38000, čo ma preklvapilo, lebo slovenský priemer býva okolo 15000. Asi som to vyššie skore mala, lebo sa snažím aj zdravšie stravovať, občas síce neodolám pizzi, občas si síce vypijem na koncerte pár panákov, ale jem aj bio veci. A začali sme užívať tie pharmanex výrobky, keď som začala brať lifepak, tak som už úplne vysadila tie moje výživové doplnky- magnezium a ten súbor na kosti a ešte aj probiotiká som vysadila, lebo som trpela zápchou a ani oni mi moc nepomáhali. Teraz je mesiac čo tie výrobky berieme a ja môžem spokojne oznámiť, že mne to účinkuje. Beriem, teda začala som piť džús G3 a teegreen-výťažok so zeleného čaju, a pridala som k nim lifepak, ale nie dva balíčky denne, ale tri, kvoli mojej tetánii potrebujem viac vitamínov a minerálov, ako iní ľudia. (nedá sa nimi predávkovať, pretože sú na bunkovej úrovni a vyživujú bunky) k lifepaku beriem marine omega (treba, lebo niektoré vitamíny su rozpustné len v tukoch, pre ľudí s vysokým krvným tlakom, môj ocino je optimum omega), ešte som začala brať aj Cordy max- výťažok z huby, ktorý si dávajú na energiu aj športovci namiesto dopingu. Síce odkedy to beriem, som mala všetky problémy zhoršené (mamina jednej nuskiňáčky to chcela po týždni vyhodiť do koša, lebo ju nehorázne boleli kĺby s ktorými mávala problémy a to bol dôkaz, že jej to práve tam vyživuje bunky a to neznamená, že človek si vtedy nemôže pomôcť liekmi proti bolesti), tak mne po mesiaci užívania sa upravilo trávenie, už častejšie chodím na veľkú potrebu a nemám zápchu (v tom mi ani probiotiká nepomáhali), tetániu mám v pohode, lebo telo má vitamíny a mineráli, ktoré potrebuje, prestala som brať liek na zníženú funkciu štítnej žlazy (pred pár mesiacmi mi jeden pán, keď som si dávala robiť irisdiagnostiku-diagnostika z fotky zreničky, v oku sa zapíše každý zdravotný problém, aj o ňom nemusíte dovtedy vedieť povedal, že tú žlazu nemám natoľko zničenú, že musím brať thyroxin, ale keď som ho zabudla vziať, aj predtým, ako mi endokrinológ zníženú funkciu zistil mi opuchovali viečka, šúpala sa mi na nich koža a teraz som liek vysadila a sú úplne v pohode). Dozvedela som sa, že viac energie, zlepšenie astmy a viacerých problémov nastane až od 3-4 mesiacov užívania, ale už teraz po tom mesiaci ako som písala mi to pomáha. a dali sme sa s maminou po mesiaci užívania zmerať zas na biofotinickom skeneri (prvé meranie 7 eur, ďaľšie zadarmo) a mamine stúpla hodnota antioxidantov riadne vysoko, len ona nemala žiadne väčšie zdravotné problémy (akurát mala ženskú operáciu, tak už má umelý prechod a brala fytosoju osteo a teraz ju nahradila Esterou od Pharmanexu po prechodovou, je aj druhá pre ženy s menštruáciou a už nemáva návaly tepla) a mne stúpla hodnota z hodnoty 38000 na 49000.
Takže, ak tomu neveréíte, neverte, možno zatiaľ nemáte žiadne väčšie zdravotné problémy (môžu sa vám prejaviť neskôr), ale, aj, len, keď patríte k ľuďom, ktorí, keď je nejaká viróza, hneď to chytíte, soplíte, kašlete, máte teplotu, hrdlo vás bolí, tak ak aj niečo také chytíte, keď je vaše telo a bunky vyživené lifepakom, alebo len džúsom G3, tak neležíte v posteli týždeň, ale do 3 dní je to fuč... Len som chcela ukázať, že ja som píklad, ktorý dosvedčí, že to nieje vymývanie mozgov a peňaženky, ale to aj pomôže. ak by mal niekto záujem o viac info, kľudne nech mi napíše na mail werdza@azet.sk
Naposledy upravil werdza : 14.10.11 at 14:00
1 0
werdza werdza

werdza je offline (nepripojený) werdza

a ospravedlňujem sa za preklepy
0 0
DenisaB DenisaB

DenisaB je offline (nepripojený) DenisaB

Hlúposť to nie je , tá firma zamestnáva 75 vedecov a s ďalšími 150 spolupracuje, klobúk dolu pred nimi....iba ak by si bol biochemik a aspoň trošku do toho vidíš, čo z tvojho príspevku mi vychádza, že nie si...skús si okolo toho niečo naštudovať
Bohužiaľ vďaka sieťovému marketingu sa k príležitosti dostanú aj hupáci viď. tvoj link, ale vďaka tomu, akým spôsobom fungujú sú v kontakte s vedcami z celého sveta
0 1
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

kedze na moju temu http://www.porada.sk/t194289-nu-skin.html nikto nereagoval, davam svoju otazku sem

Ahojte,
temu, ktora by sa venovala len tomuto "zazraku" som tu nenasla, tak ju otvaram.
Ide o vyzivovy doplnok Lifepak, predava sa stylom MLM, a samozrejme stoji vela.
Mam kamosku, co sa tomu zacala venovat, a uz mam pocit, ze jej z toho preskakuje
Kazda nasa debata sa bud zacne alebo skonci pri tom, ze ake je to perfektne, a na vsetky choroby sveta. Vcera ma dorazila tym, ze sa tym lieci aj neplodnost
Pride mi to take naivne verit tomu, ze jeden pripravok pomoze kazdemu cloveku na nieco ine.
Je tu niekto, asi najlepsie nejaky farmaceut, co by sa vedel vyjadrit k zlozeniu tohto vyrobku? Tvrdila mi, ze otec niekoho, ktory pracuje v SAV povedal, ze je to zazrak, a ze sa snazia vymysliet nieco taketo roky
Zhusťovadlo (E460, E468), uhličitan vápenatý, kalcium askorbát, kalcium citrát, citran horečnatý, oxid horečnatý, d-alfa tokoferly acetát, protihrudkujúce látky (551, E470b, E570), regulátor kyslosti (E570), nikotínamid, kyselina nikotínová, emulgátor (E464), maltodextrín, d-kalcium pantotenát, glukonát zinku, laktát železnatý, glukonát manganičitý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, retinyl plamitát, glukonát medi, betakarotén, kyselina listová, biotín, prášok chaluhy, seleničitan sodný, cholekalciferol, kyanokobalamín.

Mate s tym skusenosti, resp. co si o tom myslite?
0 0
werdza werdza

werdza je offline (nepripojený) werdza

S tou neplodnosťou má aj pravdu, neplodnosť niekedy vzniká aj preto, že telo je podvyživené, teda nemá toľko vitamínov a minerálo, čo by malo mať. ak sa páru napríkld nedarí mať bábo a žena je po vyšetrení ok, môže to byť že jej muž má málo vitamínov a musí si vyživiť bunky. A teda je dobré, keď sa vyživujú obaja. A naozaj môže jeden prípravok pomôcť na všetko, keďže je na bunkovej úrovni, teda vyživí bunky vitamínmi a tým lieči. Ako som tu písala, že mi to pomáha, tak je to pravda, ale našťastie asi po dvoch mesiacoch užívania mamina objavila kapsule z rias, tiež multilevel a sú o polovicu lacnejšie a rovnako účinné, keďže riasy sú najvýživnejšie na planéte a majú vyše 4000 vitálnych látok, teda všetky vitamíny, minerály, stopové prvky. Takže sme s nuskinom prestali a začali brať tie riasy, oproti cene majú aj iné výhody oproti nuskinu a jeho výživovým doplnkom, lebo tam sa muselo brať viac produktov a tuto je všetko v jednom, teda jedna pixla a denne sa berie 6 kapsúl a ďaľšia výhoda je, že lifepak nemohli brať ľudia s rakovinou a riasy môžu. aj pani doktorka, ktorá tieto kapsule so 4roch rias vyvinula skúmala celý život riasy a zistila tie pre telo najúčinnejšie a udržala si na riasach svojho muža chorého na rakovinu ešte 14 rokov a to mu doktori nedávali šancu. a ich syn sa potom rozhodol, že to bude predávať cez multilevel. A teda za pol roka, čo si už vyživujem bunky, najprv to bolo lifepakom, potom tými riasami, tak už mám od doktorky potvrdené, že mám vyliečenú zníženú funkciu štítnej žľazy a nemám brať l thyroxín liek, tetániu mám ok, už jmi netŕpnu prsty, netrasiem sa, únava sa mi omnoho zlepšila, už dokážem žiť skoro, ako zdravý človek. Na astmu beriem o polovicu menej liekov, už len spreja tabletky už nemusím, na alergiu už mi stačí vziať antihistaminikum raz za dva, tri dni, predtým, keď som zabudla vziať, ma svrbelo celé telo. Dávkovač liekov už nepoužívam... Ak by mal niekto záujem o viac info o tých riasach, aj možnosi zarábania tým cez multilvel, nech sa mi ozve na mail werdza@azet.sk
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
werdza Pozri príspevok
Ak by mal niekto záujem o viac info o tých riasach, aj možnosi zarábania tým cez multilvel, nech sa mi ozve na mail werdza@azet.sk
Nezapodievam sa Lifepakom , nech si každý vyberie to svoje no..

...z oboch príspevkov vyplýva iba jediné...

REKLAMA daného produktu ...



...a ozaj , na obe príspevky by sa dalo pekne reagovať príslušnou argumentáciou...
0 0
werdza werdza

werdza je offline (nepripojený) werdza

Tak, keď mi niečo pomáha, tak tomu chcem robiť reklamu, nech sa o tom dozvie čo najviac ľudí a nech pomôže svojmu zdraviu, každý nech si berie, čo chce, ja som teda rada, že existuje aj niečo lacnejšie a rovnako účinné, ako life pak. A tým zarábaním, mne to nevynáša nič, keďže viem, že je pre väčšinu ľudí v mojom okolí v dnešnej dobe dosť dať 50 eur za tie kapsule z rias a nemajú na to, aby si kúpili štartovací balík produktov a potom našli ľudí, ktorí do toho pôjdu tiež, len som to uviedla, že je aj taká možnosť zarábania.
0 1
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

mna len prekvapuje, ako mohlo ludstvo prezit tolko tisicroci bez multivitaminovych, multimineralovych, multineviemco pripravkov
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
werdza Pozri príspevok
Tak, keď mi niečo pomáha, tak tomu chcem robiť reklamu, nech sa o tom dozvie čo najviac ľudí a nech pomôže svojmu zdraviu, každý nech si berie, čo chce, ja som teda rada, že existuje aj niečo lacnejšie a rovnako účinné, ako life pak. A tým zarábaním, mne to nevynáša nič, keďže viem, že je pre väčšinu ľudí v mojom okolí v dnešnej dobe dosť dať 50 eur za tie kapsule z rias a nemajú na to, aby si kúpili štartovací balík produktov a potom našli ľudí, ktorí do toho pôjdu tiež, len som to uviedla, že je aj taká možnosť zarábania.
Radšej dám 50 € za poriadny liek ako za nejaké generikum za tých cca 20-30 €...

Jeden a aj druhý majú rovnaké zloženie , no nie je to isté ....
Nespomínam teraz nejaké lentilky na nádchu alebo hnačky ...vravím o liekoch , ktoré sa berú dlhodobo a pravidelne - stále ...

Mňa nepresvedčíš ...
1 0
werdza werdza

werdza je offline (nepripojený) werdza

Aké lieky máš na mysli?
0 0
werdza werdza

werdza je offline (nepripojený) werdza

Tiež sa tomu čudujem, ale na takúto otázku som dostala odpoveď, kedysi bolo v ovocí a zelenine omnoho viac vitamínov a minerálov a stačilo zjesť denne 1 jablko napríklad. Každopádne, ja aj napriek tomu, že som sa snažila stravovať zdravo som dostala veľa zdravotných problémov a kamaráti, ktorí jedli vifonky, macdonald, málo ovocia a zeleniny boli úplne v pohode a ja som dostala tetániu, čo je nedostatok vápnika a horčíka, ale som rada, že sa konečne z tých zdravotných problémov dostávam
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Máš také choroby o ktorých som ja v živote nepočula. Ale tiež ani o Lifepaku. Podľa popisu to pomáha na všetky choroby: od nádchy až po neplodnosť, preto to nepomáha vlastne na nič a je to len neškodná zmes éčok.
0 1
werdza werdza

werdza je offline (nepripojený) werdza

Tak lifepak možno je zmes "éčok" na ktorej pracuje vyše 100 vedcov, vygeneruje z ovocia a zeleniny telu prospešné látky a propagujú to, že dáš si dennú dávku lifepaku a máš to, ako by si zjedla strašne veľa kíl ovocia a zeleniny, na obrázku to bola poskladaná pyramída z ovocia zeleniny vyššia, ako žena. Ale tie riasy pomáhajú rovnako a riasy sú jeden z najstarších organizmov na planéte, prežili takmer všetko a teda je to čisto prírodné (okrem teda obalu kapsule do ktorého ten prášok zo štyroch rias rias plnia)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
werdza Pozri príspevok
Tak lifepak možno je zmes "éčok" na ktorej pracuje vyše 100 vedcov, vygeneruje z ovocia a zeleniny telu prospešné látky a propagujú to, že dáš si dennú dávku lifepaku a máš to, ako by si zjedla strašne veľa kíl ovocia a zeleniny, na obrázku to bola poskladaná pyramída z ovocia zeleniny vyššia, ako žena. Ale tie riasy pomáhajú rovnako a riasy sú jeden z najstarších organizmov na planéte, prežili takmer všetko a teda je to čisto prírodné (okrem teda obalu kapsule do ktorého ten prášok zo štyroch rias rias plnia)
...Bože môj .......veď si ujasni dojmy s pojmami....

Prírodné produkty sú príroda ...
Chémia vždy len chémiou ostane ....

...a éčka sú produkty chémie....
1 0
werdza werdza

werdza je offline (nepripojený) werdza

hubatá to nazvala zmes éčok (aj tie sú v zložení lifepaku), tak som jej len odpovedala.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Treba si uvedomiť , že zdravie a zdravý životný štýl je jedným z MEGATREND-ov 21.stor.

teda reklame na vitaminové prípravky sa určite nevyhneme,

či si ich kupim alebo nie to je otázka mojho rozhodnutia, lebo ja za ne dám peniaze,
nepreplatí mi ich žiadna zdravotná poisťovňa,

teda je to predovšetkým biznis a veĺký biznis,

a v tomto ohĺade sa kopírujú nápady a prípravky ako na páse, len sa predávajú
v iných fĺaštičkach s iným logom firmy

treba sa pozriet na to kde bol začiatok tohto biznisu a kto koho kopiruje...

lebo potreba ľudského organizmu po vitamínoch je viac menej vždy ta istá, vitamín C, b-komplex
nenasýtene mastné kyseliny, koenzým Q-10, niečo na detoxikaciu... atd...

A MLM ??

MLM funguje !

Ano MLM skutočne funguje, aj ked na Slovensko ľudia robia kvoli závisti všetko aby MLM nefungoval.. a nefunguje aj kvoli nedostatku vzájomnej medziĺudskej komunikacie

Tolko moj názor.

ďakujem za pozornosť.
Laco.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

werdza Pozri príspevok
S tou neplodnosťou má aj pravdu, neplodnosť niekedy vzniká aj preto, že telo je podvyživené, teda nemá toľko vitamínov a minerálo, čo by malo mať. ak sa páru napríkld nedarí mať bábo a žena je po vyšetrení ok, môže to byť že jej muž má málo vitamínov a musí si vyživiť bunky. A teda je dobré, keď sa vyživujú obaja. A naozaj môže jeden prípravok pomôcť na všetko, keďže je na bunkovej úrovni, teda vyživí bunky vitamínmi a tým lieči. Ako som tu písala, že mi to pomáha, tak je to pravda, ale našťastie asi po dvoch mesiacoch užívania mamina objavila kapsule z rias, tiež multilevel a sú o polovicu lacnejšie a rovnako účinné, keďže riasy sú najvýživnejšie na planéte a majú vyše 4000 vitálnych látok, teda všetky vitamíny, minerály, stopové prvky. Takže sme s nuskinom prestali a začali brať tie riasy, oproti cene majú aj iné výhody oproti nuskinu a jeho výživovým doplnkom, lebo tam sa muselo brať viac produktov a tuto je všetko v jednom, teda jedna pixla a denne sa berie 6 kapsúl a ďaľšia výhoda je, že lifepak nemohli brať ľudia s rakovinou a riasy môžu. aj pani doktorka, ktorá tieto kapsule so 4roch rias vyvinula skúmala celý život riasy a zistila tie pre telo najúčinnejšie a udržala si na riasach svojho muža chorého na rakovinu ešte 14 rokov a to mu doktori nedávali šancu. a ich syn sa potom rozhodol, že to bude predávať cez multilevel. A teda za pol roka, čo si už vyživujem bunky, najprv to bolo lifepakom, potom tými riasami, tak už mám od doktorky potvrdené, že mám vyliečenú zníženú funkciu štítnej žľazy a nemám brať l thyroxín liek, tetániu mám ok, už jmi netŕpnu prsty, netrasiem sa, únava sa mi omnoho zlepšila, už dokážem žiť skoro, ako zdravý človek. Na astmu beriem o polovicu menej liekov, už len spreja tabletky už nemusím, na alergiu už mi stačí vziať antihistaminikum raz za dva, tri dni, predtým, keď som zabudla vziať, ma svrbelo celé telo. Dávkovač liekov už nepoužívam... Ak by mal niekto záujem o viac info o tých riasach, aj možnosi zarábania tým cez multilvel, nech sa mi ozve na mail werdza@azet.sk
http://werdza.webnode.sk/o-nas/
http://pokec.azet.sk/werdza
0 0
werdza werdza

werdza je offline (nepripojený) werdza

Veď ja to nikomu nenútim, len som sa chcela podeliť s niečím, čo mi pomáha a lieči ma. K tomu multilevelu, je iné, keď niekomu poviem, to mi pomohlo, kúp si to v lekárni a iné, že to mi pomáha, kúpiš cez multilevel. To už ľudia začínajú byť nedôverčiví voči tomu, ani sa im nečudujem, veď aj ja som bola pokiaľ som nevyskúšala. Pre dosť ľudí z môjho okolia je to drahé dať 50 eur na mesiac za pixlu s riasami, ktoré majú všetky vitamíny a minerály, tak si radšej kúpia len v lekárni tie najzákladnejšie chemické vitamíny, napríklad šumivé tabletky, céčko, magnézium. A po tom, čo som vyšla od endokrinologičky celá vytešená, že mám vyliečenú zníženú funkciu štítnej žľazy, som si hneď dala status na sociálnu sieť a už aj ľudia, ktorí boli voči tomu zozačiatku nedôverčiví mi začali veriť a tí, ktorí majú tiež problém so štítnou žľazou im to prišlo drahé, tak si kúpili v lekárni spirulinu a chlorellu a som zvedavá na ich výsledky od doktorky a v týchto kapsuliach sú ešte ďalšie dve riasy, litothamnium calcareum, ktorá má obrovské množstvo vápnika (preto pomáhajú aj na oteoporózu) a haematococcus pulvialis , ktorá má jeden z najúčinnejších antioxidantov astaxantín.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať