Zavrieť

Porady

zákaz priblíženia

dlhsiu dobu ma psychicky napáda a vydiera jedna osoba, píse mi vyhrazne sms vcera dokonca prisla za mnou domov a fyzicky ma napadla. ale nemam na to svedkov. uz som unavena, zacinam mat zdravotne problemy zo stresu a trpim depresiami. prosim vas mozte mi napisat nieco blizsie o zakaze priblizenia sa? nechcem ju udat a vlacit sa po sudoch, neviem ci by som to zvladla. chcem len pokoj.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    takto to nefunguje... najprv by ju musel súd uznať vinnou z TČ a uložiť jej podmienečný odklad výkonu trestu
    odňatia slobody s probačným dohľadom, kde by priamo určil zákaz stretávania sa s konkrétnou(nymi) osobou(-ami), prípadne aj trest zákazu pobytu (aj to len za určitých podmienok)
    Len v amerických filmoch to funguje tak ako to vidíme v telke. Realita je trochu iná. Život nieje film.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    mám obavu, že niečo podobné sa dá riešiť v prvom rade podaním trestného oznámenia na políciu, a tie SMS aj keď nie sú bohvieaký dôkaz treba uložiť a v prípade potreby použiť.

    floos je offline (nepripojený) floos

    floos
    nieco podobne zaziva aj mne blizka osoba.v prvom rade chod na policiu a podaj trestne oznamenie,aj vyhrazne sms su dokaz.riesit sa to bude v obcianskom konani,kde mu ulozia pokutu,ak by sa to opakovalo aj potom,mozes znova podat trestne oznamenie a to uz zrejme skonci na sude.otazkou je cim sa ti vyhraza,cize postup policie moze byt rozny.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.