Zavrieť

Porady

vypoved počas RD

<table id="post1436385" style="border: 1px solid rgb(204, 204, 204); background: transparent url(images/gradients/1stpostbg.gif) repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;" align="center" border="0" cellpadding="6" cellspacing="1" width="100%" height="320px"><tbody><tr></tr><tr><td class="alt2 smallfont" style="background: transparent none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;">
</td> </tr> <tr style="vertical-align: top;"> <td class="alt2" colspan="3" id="td_post_1436385" style="background: transparent none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;"> <!-- google_ad_section_start --> Dobrý deň potrebovala by som poradiť ohľadom výpovede počas RD.
RD mi končí v decembri 2010/malá bude mať 3roky/.Od októbra2009 som zamestnaná a poberám aj RP/vrátila som sa do predošlého zamestnania pred MD/.Poprosila by som Vás o radu či môžem dať výpoveď zamest.aj teraz a či mi bude plynúť nejaká výpovedná doba.U toho zamestnav.pracujem 10rokov.
A keď mi skončí RD či sa môžem prihlásiť na úrad práce a či budem mať nárok na podporu v nezamestnanosti a akú výšku by som dostávala.keby som ostala v práci dostávala by som do ukončenia RD min.mzdu.
Ďakujem pekne za skorú pomoc.
</td></tr></tbody></table>
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.