Zavrieť

Porady

praca osetrovatela ak som bol pod.odsudeny

Dobrý deň, Súrne potrebujem radu. Zhruba pred 10 rokmy som bol podmienečne odsúdený za podvod (odd. 1 a 2 ) so škodou nie veľkého rozsahu (30000). Bol to podmienečný trest na 2 roky. Chcel by som pracovať v zdravotníctve kde sa vyžaduje odpis reg. trestov. Je to vôbec možné.
Ďakujem za všetky odpovede.
Naposledy upravil breedpit : 24.06.10 at 13:05 Dôvod: Je to surne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    suzvedava je offline (nepripojený) suzvedava

    suzvedava
    Odpis z registra trestov sa vyžaduje v tom prípade, ak ide o výkon práce vo verejnom záujme, v prípade, že uvedené pracovné miesto nespadá pod verejnú službu záleží na vnútorných predpisoch zamestnávateľa, prípadne jeho rozhodnutí o zamestnaní, či nezamestnaní.

    MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

    Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac MikiHalasko
    normalne si chod vypitat odpis z registra trestov. tuto podmienku by si tam uz nemal mat. ak hej ziadaj o jej vymazanie.

    praca osetrovatela ak som bol pod.odsudeny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.