Zavrieť

Porady

wifi problem

ahojte, mam problem s tym, ze sa mi notebook nechce pripojit ku sieti, mal som nejaky problem s windowsom tak mi kamos preinstaloval komp, a odvtedy sa mi nedari pripojit ku internetu.Cez kabel v pohode ide v kazdej zasuvke co mam doma,a ked otvorim tu tabulku na liste kde sa mi zobrazuju siete co chyta, tak ta moja domacatam ani nieje,aj som restartoval router a stale nic, nevedel b yniekto poradit?? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Prvá vec skús iný počítač či sa s ním dokážeš pripojiť.
    Iné siete v svojom počítači vidíš?
    Aký páš firewall? Neblokuje wifi spojenie?

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Možno nemáš ani nainštalovaný ovládač na wifi kartu po novej inštalácií ak je to XP.Windows7 si nájde skoro všetky ovládače.

    qucko je offline (nepripojený) qucko

    qucko
    no mam len notebook jeden cize neviem ci sa da pripojit druhym kompom, ano ine siete vidim v kompe, firewall neviem musim ppozriet ale je tam antivir avira....no je tam windows 7....

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Ak tu sieť ani nevidis tak hladaj chybu v routery, asi má hidden ssid. Ak má vôbec zapnute rádio.

    qucko je offline (nepripojený) qucko

    qucko
    ked dam vyhladat dostupne siete tak sa mi zobrazia vsetky dostupne co su tu v okoli... ale ta moja tam nieje ..... a moze byt hidden ked pred tym preinstalovanim som ju videl? a s routerom som nerobil nic...

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Sieť musíš vidieť ak sa chceš pripojiť.Ak aj máš v routri zapnuté skryť názov siete ,tak ju musíš vidieť ,akurát tam nebude jej názov ,ale napr.Win7 ju označí ako iná sieť a pri pripojení na tú sieť budeš musieť najprv zadať názov siete a potom kľúč.Skontroluj router či naozaj má zapnuté wifi , alebo skús reset na routri a nastav ho ešte raz.

    server3 je offline (nepripojený) server3

    server3
    V routri si prelad kanal,asi mas naladeny kanal cislo jeden.Ked ti preinstaloval windows,nedoinstalvoal ti original ovladace k wifi karte.A system teraz nerozozna siete na nizssich frekvenciach.Prelad si to napr na kanal 5.Alebo doinstaluj vsetky ovladace.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.