Zavrieť

Porady

haloooo zdravotníci - nový trend=nová buzerácia

co poviete na novinky "5 rocnice"?
dalsie prikazy a nariadenia,ziadna pomoc,ziadne ulavy

koho sa to tyka urcite vie na co narazam.
mudro znejuca veta,ktora je titulkom odosielanych doporucenych listov
"informacie o hodnoteni sustavneho vzdelavania ..."
...pocas 5 rocneho cyklu ste povinne nazbierat 100 kreditov
- 50 za prax,ak mate odrobene aspon 4 roky z piatich ...
- dalsie dostavate za prednasky,skusky,skolenia....

ziadna vdaka za nasu pracu
ziadne odmeny
ziadne papierove ulavy

len pridavat a pridavat a kydat a kydat...cim vyssie sa cele tato samozvolena unia stvera,tym viac na nas "serie"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    Súhlasim s buzeráciou. Do komory som vstúpila ešte v roku 2002 a teraz som zistila, že doterajšie štúdium a rovnako aj semináre mi jednoducho neplatia. Kolegyňa, ktorá ešte nemá ani všetky papiere v Komore - teda ani registračné číslo (ja ho už mám od roku 2004) dostala už aj papiere s prístupovým heslom, aj keď ešte neaktivovaným. Tak fajn. Ďalšia moja pripomienka - mamičky na materskej majú znížený príspevok, ja pracujem na skrátený úväzok tj. max. 10 hod. týždenne + polovičný dôchodok, tak z čoho mám platiť ich poplatky? Dosť sa naplatím za zdravotnú starostlivosť o seba samu! Bohužiaľ na ďalšie vzdelávanie mi financie nezostávajú a zamestnávateľ (štátny) sa vyjadril, že on pre svoje podmienky nepotrebuje vzdelané sestry!

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Inak toto tiež začalo s prichodom modrakov. Niekto sa nevie uživiť, tak vymysla hluposti sestram, čo robia za 400€, tak ich este aj takto sekiruju a vyberaju poplatky.
    mne prislo, ze sa mam preskolit-lebo som na materskej s druhym dietatom a nesplnam-kedze mam dve deti za sebou- 48mesiacov praxe pocas 5rokov...moja prax 5a pol roka je zabudnuta...asi budem musiet pohladat opatrovatelku a okrem studia na VS, budem chodit pocas materskej aj na doskolovacie akcie

    Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

    Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac Kvietocek
    Je to obycajna buzeracia a nezmyselna institucia. A navyse na ich stranku sa neda ani prihlasit. V liste poslali meno a heslo ale kdeze, uz 5 den sa tam marne pokusam dostat.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Nedavno to komentovali v TV, v spravach. Napokon sa tam vyjadrovala aj ta fifinka z tej komory, že to je určene predpismy EU. Zakontroval pravnik, lebo podla pravnych predpisov SR, ak zamestnavatel trva na školeniach, tak ich ma zaistiť zamestnávatel a cez pracovnu dobu. Je to všetko ofajč, čo robí komora.

    haloooo zdravotníci - nový trend=nová buzerácia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.