Zavrieť

Porady

Štátna pokladnica

Neviete mi náhodu niekto poradiť ako by som zistila názov jedného účtu štátnej pokladnice? Zaplatili sme tam 300,- ale ešte v máju účtovník to naúčtoval na daňm z príjmov ale tá to nieje.


Dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miriza je offline (nepripojený) miriza

    miriza
    Alebo neviete či niesu tie účty niekde na internete. Volala som do tej štátnej pokladnice a povedali mi že takéto informácie neposkytujú.

    toni je offline (nepripojený) toni

    toni
    V banke ti majiteľa účtu nepovedia - bankové tajomstvo.Skús pozrieť www.drsr.sk majú tam zoznam účtov, či medzi nimi nenajdeš ten tvoj.

    jamena je offline (nepripojený) jamena

    jamena
    Ahojte, mám taký problém. Mám nejakú úhradu na bankový účet štátnej pokladnice a nieje to ani DPH, ani daň z príjmov, a neviem, kde by som našla tieto čísla účtov. Je to 7000142246/8180, keby ste niekto vedeli, tak dajte v vedieť. Moc by ste mi pomohli.

    jamena je offline (nepripojený) jamena

    jamena
    Práveže to nieje platba na daňový úrad už som to skúšala predtým zistiť, neviem či to nieje náhodou chybné čislo :-(

    jamena je offline (nepripojený) jamena

    jamena
    a nieje to ani sociálna poisťovna ani zdravotná (dôvera), v ktorej je zamestnanec poistený. Uplná bezmocnosť...

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Ani poistenie živnostníka? Môže ísť aj o niektoré z dobrovoľných poistení do SP . Neviem viac poradiť . Ten, kto platil by Ťa mal nasmerovať. Alebo to je Tvoja platba? Ja som v koncoch s múdrosťou.
    Naposledy upravil Paula : 13.01.10 at 16:17 Dôvod: gramat. chyba

    milagros208 je offline (nepripojený) milagros208

    milagros208
    Ahojte. Neviete mi niekto poradiť, kde by sme zistili komu patrí číslo účtu v štátnej pokladnici? Šéf poslal daň zo závislej činnosti ešte v júli na číslo účtu 7000014041/8180 a teraz nám volali z DÚ, že máme nedoplatok práve túto čiastku. Úhrada sa nám nevrátila. Ďakujem.

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    milagros208 Pozri príspevok
    Ahojte. Neviete mi niekto poradiť, kde by sme zistili komu patrí číslo účtu v štátnej pokladnici? Šéf poslal daň zo závislej činnosti ešte v júli na číslo účtu 7000014041/8180 a teraz nám volali z DÚ, že máme nedoplatok práve túto čiastku. Úhrada sa nám nevrátila. Ďakujem.
    treba zisťovať a hľadať chybu

    pohodička je offline (nepripojený) pohodička

    pohodička
    Pozri si príspevok č. 5 - musíš si zadať svoj DÚ a na všetky dane, možno máš len chybu v čísle a možno inú daň.

    milagros208 je offline (nepripojený) milagros208

    milagros208
    Ďakujem za odpovede. Zistila som, že účet patrí inému DÚ, takže už len požiadať o preúčtovanie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.