Zavrieť

Porady

MALOVANIE NA AKRYLOVY PODKLAD

Zdravim vas,

poprosil by som vas o radu , kupil som byt a zacal som malovat ale povodna farba je ako mi bolo povedane akrylova , nova farba uplne tecie dole, nechyta na povodny podklad, jedna sa o panelovy byt, co odporucate ? novu omietku vystuzenu sietkou ? ak ano ako postupovat pri omietnuti na sietku ? stena : lepidlo : sietka : lepidlo: omietka ???

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    To tam máte akrylovú farbu ,alebo akrylovú štruktúrovú omietku?(tá čo sa dáva na fasády)

    MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

    Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac MikiHalasko
    ja by som to cele oskrabal , potom natrel penetracnym naterom, pockal 12 hodin. a vystierkoval. Len sa musis rozhodnut aku stierku. ci uplne hladku, alebo taku zrnitejsiu. Popripade sa pred tym este rozhodni ci nechces dakde elektriku prerobit.

    ale skus este pockat na ine prispevky.

    comodo je offline (nepripojený) comodo

    comodo
    Skusil by som to navalacekovat penetracnym naterom a na to valcekovat farbu . Potom daj vediet , mna caka v jednej miestosti to iste :-)

    MALOVANIE NA AKRYLOVY PODKLAD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.