Zavrieť

Porady

WIN XP HOME SP 1,2,3 PROBLEM

vie mi niekto povedat ci je potrebny na win xp home SP1 aj SP2 ked potrebujem nainstalovat SP3? ci staci priamo nainstalovat SP3? jedna sa mi o to ci to bude mat tu istu funkcnost dik ak niekto vies pls help
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    http://support.microsoft.com/kb/322389/sk

    Ak chcete nainštalovať balík Windows XP Service Pack 3 (SP3), musíte mať nainštalovaný balík Windows XP Service Pack 1a (SP1a) alebo balík Windows XP Service Pack 2 (SP2).

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    rickman Pozri príspevok
    To dnes este niekto pouziva XP? Archaisti .
    Ja pouzivam XP asi od roku 2000 (momentalne SP2) a v najblizsej dobe ani nehodlam prejst na iny system.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    salvosko Pozri príspevok
    Načo kupovať iný keď funguje?
    Zeby kvoli bezpecnosti? Ale ako mne je to ganz egal.. Pouzivajte co chcete .

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Len tak na okraj: pokiaľ niečo funguje k 100% spokojnosti a nie sú s tým problémy, tak sa to bude používať, pokiaľ tomu neskončí podpora. Ja frčím (ešte stále) na WinXP SP3, som s ním spokojný, mám ho vyladený, takže necítim potrebu (ako niektorí) prechádzať (ako niektorí) na jehoVistu, potom späť na XP, aby v zápätí utekal k Seven. XP SP3 je plne podporované do roku 2014! Vtedy skončí podpora (to však neznamená, že musia skončiť aj XP).

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Niekto na PC aj pracuje... Je nemam cas vsetko potom instalovat a konfigurovat. Preinstalovat Windows je hodinka prace, ale co ten zvysok?!

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    rickman Pozri príspevok
    Zeby kvoli bezpecnosti? Ale ako mne je to ganz egal.. Pouzivajte co chcete .
    XP SP3 nie je o nič menej bezpečný ako W7.
    Žiadny OS neni bezpečný.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Tiež používam WinXP SP3, komplet aktualizovaný. Nevidím dôvod teraz inštalovať iný systém. Pokiaľ skončí podpora XP, bude treba kúpiť aj nový hardvér. Predpokladám že vtedy už bude "starý" aj W7, vtedy bude čas kúpiť si systém ktorý bude vtedy najlepší / najnovší (ak nebudú s ním problémy typu Vista).
    Zjednodušil by som to tak, že s novým počítačom už WinXP nie, ale ak XP funguje v poriadku, nie je dôvod ho meniť.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    To dnes este niekto pouziva XP? Archaisti .
    Naposledy upravil rickman : 28.06.10 at 16:07

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.