Zavrieť

Porady

Mesačný výkaz práce a školenie

Prosím o potvrdenie prípadne radu, hľadala som a nenašla. Zamestnanci s hodinovou mzdou sa zúčastnili povinného školenia. Nie som si istá ako to dať do mesačného výkazu práce. Každému za daný deň dám hodiny od začiatku do konca školenia ako odpracované s hodinovou sadzbou ako obvykle? Mám si pýtať nejaký doklad odkedy dokedy sa školili? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bambi23 je offline (nepripojený) Bambi23

    Bambi23
    My to davame do vykazu ako odpracovana hodina so sadzbou aku maju v mzdovom dekrete - teda suma za dennu sluzbu, kedze skolenie sa robi vacsinou pocas pracovneho dna. Ako doklad prikladam prezencnu listinu, to staci. Je tam datum, cas konania a podpisy zamestnancov, ktori sa skolenia zucastnili. Vacsinou si tam dopisujem cas od - do, aby to bolo presne, nie len cas zaciatku skolenia. Zatial nam to takto stale stacilo a bolo do dobre, nikto k tomu vyhrady nemal

    Mesačný výkaz práce a školenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.