Zavrieť

Porady

Prosim o radu

Dobry den chcel by som poradiť ako zne predmet činnosti na predaj. Ide mi o to ze chcem predavat vyrobky ale nebudem mat ziadnu prevadzku dalo by sa povedat ze nieco podobne ako predaj na jarmoku. Neviem ci ide o sprostredkovanie predaja alebo o maloobchodny predaj. Ide o montaž satelitnej techniky stym ze budem material fakturovat prosim ak niekto viete poradte mi . Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Bude to volná živnosť...maloobchodný predaj
    (nie je podmienkou odborná spôsobilosť)

    elan17 je offline (nepripojený) elan17

    elan17
    Dakujem za odpoved a este jedna otazocka uz som tak sformuloval predmety zivnosti vie mi niekto poradit ci to spada do volnych zivnosti dakujem

    Montáž telekomunikačnej techniky, satelitnej techniky, antén, internetových sietí
    Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
    Počítačové služby
    Sprostredkovateľská činnosť v oblasti produktov software, hardware a počítačového príslušenstva
    Poradensko - konzultačná a lektorská činnosť v oblasti informačných technológií
    Kompletizácia výpočtovej techniky v rozsahu voľnej živnosti
    Oprava počítačov a prístrojov na spracovanie dát s napätím nepresahujúcim hodnoty bezpečného napätia

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    elan17 Pozri príspevok
    Dakujem za odpoved a este jedna otazocka uz som tak sformuloval predmety zivnosti vie mi niekto poradit ci to spada do volnych zivnosti dakujem

    Montáž telekomunikačnej techniky, satelitnej techniky, antén, internetových sietí Počítačové služby
    Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
    Počítačové služby
    Sprostredkovateľská činnosť v oblasti produktov software, hardware a počítačového príslušenstva Počítačové služby
    Poradensko - konzultačná a lektorská činnosť v oblasti informačných technológií Počítačové služby, alebo Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
    Kompletizácia výpočtovej techniky v rozsahu voľnej živnosti Počítačové služby
    Oprava počítačov a prístrojov na spracovanie dát s napätím nepresahujúcim hodnoty bezpečného napätia Počítačové služby
    V texte
    Naposledy upravil domenico.office : 29.06.10 at 16:52

    elan17 je offline (nepripojený) elan17

    elan17
    Dakujem velmi pekne cize skoro vsetko mozem skompletizovat do jednej formulky počtačove služy ak som to spravne pochopil Dakujem

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Dobre si to pochopil.

    To sú presné znenia podľa Zoznamu odporúčaných označení .... podľa aktualizácie v júni 2010, daj si ich takto a pokryje ti tvoje potreby.
    Moje doporučenie:
    Počítačové služby
    Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
    Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
    Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
    Naposledy upravil domenico.office : 29.06.10 at 19:40

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    elan17 Pozri príspevok
    Dakujem za odpoved a este jedna otazocka uz som tak sformuloval predmety zivnosti vie mi niekto poradit ci to spada do volnych zivnosti dakujem

    Montáž telekomunikačnej techniky, satelitnej techniky, antén, internetových sietí
    Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
    Počítačové služby
    Sprostredkovateľská činnosť v oblasti produktov software, hardware a počítačového príslušenstva
    Poradensko - konzultačná a lektorská činnosť v oblasti informačných technológií
    Kompletizácia výpočtovej techniky v rozsahu voľnej živnosti
    Oprava počítačov a prístrojov na spracovanie dát s napätím nepresahujúcim hodnoty bezpečného napätia
    Skúste si svoje činnosti nájsť

    http://www.porada.sk/t142639-zoznam-...un-2010-a.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.