Zavrieť

Porady

Ktorý softvér na PU?

Dobrý večer, budúci rok začinam s PU, preto sa chcem spytat, ktorý softver odporučate, popr. vyhody, nevyhody konkretnych softverov. Momentálne učtujem JU v Alfe a som vcelku spokojna. Pozerala som Omegu, Pohodu, money, ale neviem si vybrat...ktorý je podla vás najprehladnejší a oplatí sa aj cenovo? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Pohodu som dnes študovala, musím uznať, vzhľadom na cenu to vyzerá užívateľsky bohaté. na môj vkus je na obrazovke hrozne veľa údajov a tým mzdám nejako neviem prísť na chuť, ani necítim k tejto forme spracovania miezd dôveru.
    Ja pracujem v monete, mzdy v Olympe a nedám na tieto programy dopustiť. Olymp však už začína byť dosť drahý.
    MONETA je použiteľná pre x klientov za rovnakú cenu, update 120EUR po dvoch rokoch je zanedbateľná suma. Ovšem je to len účtovníctvo - ostatné moduly /sklad, fakturácia, iné nevyužívam/.

    Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

    ...sama sebou... :o) Ajuška
    ...pracujem s alfou, omegou a olympom... ...a na "krosácke" programy nedám dopustiť... uznávam však, že je to všetko vec názoru a chuti... ... omega sa na prvý pohľad javí príliš zložitá, oplatí sa však investovať do vybavenia... ten komfort v podobe všetkých potrebných výstupov je (podľa mňa) k nezaplateniu... ...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    základné školenie obsluhy programu patrí k balíku. Ale Kros robí výborné školenia aj k ročným uzávierkam, RZD a RZZP

    Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

    ...sama sebou... :o) Ajuška
    ďakujem že si ma doplnila... uznávam, že môj balík v uvodzovkách pre nezainteresovaných nehovorí to isté...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    A k tomu balíku určite patrí aj vysoká odborná úroveň pracovníkov hotline a hlavne dostupnosť - za poplatok aj predl.hotline

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Ja nedám dopustiť na program od firmy mksoft.
    Aj tento program zaručuje komfort v podobe všetkých výstupných zostáv a to aj v elektronickej podobe, využívaný či už pre potreby sociálnej poisťovne, zdravotných poisťovní, alebo daňového úradu.
    Kompletnú inštaláciu si môžeš zadarmo 30 dni testovať.
    Nájdeš ju: http://www.mksoft.sk/zobraz.php?id=download

    Atreides je offline (nepripojený) Atreides

    Atreides
    Kováčová.D Pozri príspevok
    Dobrý večer, budúci rok začinam s PU, preto sa chcem spytat, ktorý softver odporučate, popr. vyhody, nevyhody konkretnych softverov. Momentálne učtujem JU v Alfe a som vcelku spokojna. Pozerala som Omegu, Pohodu, money, ale neviem si vybrat...ktorý je podla vás najprehladnejší a oplatí sa aj cenovo? dakujem
    V pripade velkej nerozhodnosti odporucam trochu zainvestovat a absolvovat niektore skolenia spominanych programov kde je mozne kazdy program lepsie spoznat. Potom bude rozhodovanie urcite lahsie.

    http://www.kros.sk/11277
    http://www.money.sk/podpora/skolenia/
    http://www.stormware.sk/skoleni/

    lolo100 je offline (nepripojený) lolo100

    lolo100
    Alebo dalsia moznost je, stiahut si demoverzie a skusit chvilu pracovat v nich... ano je to sice mozno narocne na cas, ale je to asi jeden z tych efektivnejsich spôsobov, ako sa rozhodnut...
    Osobne som pracoval v BW soft-e, ten mi moc nevyhovoval. Pracujem s Omegou, ta je trochu komplikovana, ale len kym sa clovek nauci s nou pracovat. Ak si nastavis spravne vsetky veci spravne, tak Omega ma dost dobre spracovane tlacove zostavy. Najlepsie ake som videl (porovnavam BW soft, Omega, Pohoda, Premier system).
    U jedneho klienta pracujem s ceskym programom Premier system, a zatial je to asi najlepsi program, s ktorym som sa stretol. Tam su ale tlacove zostavy zle.

    fox77 je offline (nepripojený) fox77

    fox77
    Ahojte všetci. Súhlasím s predchádzajúcim príspevkom, najefektívnejšie bude stiahnutie dema a skúšať. Ja osobne frčím na Money S3, má svoje muchy ale mne sa zdá ako najlepšia voľba v jeho cenovej kategórii. Skúšal som Pohodu, MRP.
    Držím prsty s výberom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.