Zavrieť

Porady

zistiť či má stavebne povolenie

zdravim Vas

da sa nejako zistit či jeden subjekt ma stavebne povolenie?
lebo vkostole pri nasom dome si sustavne prerabaju a buraju co chcu, tak by som im to chcel trochu osladit...
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    pracujem v stavebnej agende Miloš Mičega - CIMOM TN
    opelech Pozri príspevok
    zdravim Vas

    da sa nejako zistit či jeden subjekt ma stavebne povolenie?
    lebo vkostole pri nasom dome si sustavne prerabaju a buraju co chcu, tak by som im to chcel trochu osladit...
    dakujem
    Na stavebnom úrade cez zák. č. 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám.


    CIMOM

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Slovač sa nezaprie . Ono sa to zvykne v živote vrátiť , úderom pod pás , že sa človek z toho nevie spamätať .


    Inak Stavebný úrad .

    opelech je offline (nepripojený) opelech

    opelech
    Zita5 Pozri príspevok
    Slovač sa nezaprie . Ono sa to zvykne v živote vrátiť , úderom pod pás , že sa človek z toho nevie spamätať .


    Inak Stavebný úrad .
    pani Zita, ak by Vam niekolko rokov stavali vedla domu, tiez by Vam to asi vadilo...
    vdaka za radu

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Mne by skor vadilo to vyzvananie zvona ako stavanie. A pokial nepracuju v hodinach, kedy by rusili klud, tak nic nezmozete. A osladit? Pokial byvate v dedine, narobite si viac pekla ako by ste niekomu cosi osladili.

    vladoziak je offline (nepripojený) vladoziak

    vladoziak
    opelech Pozri príspevok
    zdravim Vas

    da sa nejako zistit či jeden subjekt ma stavebne povolenie?
    lebo vkostole pri nasom dome si sustavne prerabaju a buraju co chcu, tak by som im to chcel trochu osladit...
    dakujem
    bez urazky,ale ked ti bude sojka dobat do zadku tak aby ti ten kostol nebol dobry

    day je offline (nepripojený) day

    day
    mozno by stacilo ist sa opytat na stavbu (treba nabrat odvahu, potom mozte riesit to sladidlo, vsetko sa moze vratit)

    zistiť či má stavebne povolenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.