Zavrieť

Porady

PROBLEM Z PC

Zdravím neviete prečo mi padá 75% hier??? moje PC je:win vista home premium teraz už win. XP home
proceor: Intel(R) pentium(R) CPU E2180 @ 2,00GHz (2CPUs)
pamet: 1022MB ram
directX v10
grafika: RADEON X600/X550 series
myslel som si že to je Vistou ale nieje dik za skorú odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ..no musíš popísať problem trošku obšírnejšie, aké hry padajú, čo vypisuje chybové hlasenie, ako padajú?...ake máš ovladače grafickej karty,aký system máš korektne nainštalovaný, či tie hry sú originál, atď...

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Bobino má pravdu, treba viac informácií.
    Ale aj tak sa dá už teraz povedať že herný počítač z toho nespravíš, môžeš len trochu (málo a neviem či sa to oplatí) zvýšiť jeho výkon.
    RAM máš len 1GB, na hry potrebuješ 2GB. Grafická karta je tiež veľmi slabá. Ak by si aj kúpil grafiku novú a výkonnejšiu, nemusel by stačiť napájací zdroj ... potom bypravdepodobne grafike zasa nestačil procesor ... a začne kolobeh.

    4mato43 je offline (nepripojený) 4mato43

    4mato43
    no tak problém je: hry ako je NHL09, PES10 v pohode dokonca mam na NHL rozl. 1600x1200 ale napr.]SNOWCAT.SIMULATOR
    keď dam New game začne načítavať a potom ma dá do windowsu bez akejkoľvek hlášky...
    samozrejme originál
    ovládače aktuálne
    WIN XP

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Pozri si eventlog ( rightclick na Tento pocitac - spravovat - dennik udalosti) - mozno tam budu nejake chyby. Pripadne si nainstaluj utilitku, ktora zaznamenava teplotu grafickej karty, mozno sa prehrieva. Pripadne si stiahni zatazovy test a uvidis kedy padne...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.