Zavrieť

Porady

správca PC

potrebovala by som poradiť, na jednom PC s Windows 7 sa nedokážem prihlásiť ako správca. Keď mi vyskočí to okno, tak ano je šedé a nedá sa použiť. Je to nový PC, ešte nepoužívaný. Stretol sa s tým niekto?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Windows 7 už bol aktivovaný ak je to nové PC. Ak PC zapneš ,tak spustenie WIN7 zastane a žiada prihlásenie , alebo sú tam vytvorené aj iné kontá.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

Windows bol v PC nainštalovaný pri kúpe, len som ho aktivovala. Ak ho zapnem spustí sa Win a nežiada prihlásenie. Niesú tam iné kontá
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Možno sa mýlim, ale v takomto prípade je tam jediné konto s administrátorskými právami.
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

čo to znamená pre mna? a čo s tým? neviem si rady
0 0
maurer2 maurer2

maurer2 je offline (nepripojený) maurer2

zadavala si heslo pri instalacii ? pri win 7 nebyvaju problemy, mozno v krajnom pripade preinstalovanie Win ak teda nemas heslo
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Klikni na Štart- Ovládací panel- Použ. kontá- Spravovať iné konto a tam zistíš, aký máš typ konta.
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

nie, heslo som nezadávala, neviem ako preinštalovať, ked už bolo nainštalované, nemám DVD
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

bolo jedno konto, štandartný užívateľ
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
daja106 Pozri príspevok
potrebovala by som poradiť, na jednom PC s Windows 7 sa nedokážem prihlásiť ako správca. Keď mi vyskočí to okno, tak ano je šedé a nedá sa použiť. Je to nový PC, ešte nepoužívaný. Stretol sa s tým niekto?
Z akého dôvodu sa chceš prihlásiť ako správca?

Ak chceš spustiť program ako správca, stačí kliknúť pravým tlačítkom a spustiť program ako Administrátor.
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Klikni na Štart- Ovládací panel- Použ. kontá- Zmeniť typ konta.
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

no ved to mi je jasné...prihlásiť sa ako správca, je predsa kvôli sťahovaniu a ostatné ..meniť nastavenia ....
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

.. nejde meniť typ konta, pretože niesom prihlásená ako správca
Naposledy upravil daja106 : 02.07.10 at 12:04
0 0
tomas67 tomas67

tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

Skús núdzový režim, a tam si zmen typ konta..lebo je konto aj spravca aj administrator..moj byvaly pan ucitel mal s tym tiež problem.
1 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

hľadala som núdzový režim, neviem ho nájsť...neviem či to tam vôbec je...nech urobím čokoľvek, všetko pýta potvrdiť a pritom !ano! nieje možné odklepnúť...vypisuje ....ak chceš zmeniť nastavenie prihlás sa ako správca ,zadaj heslo a klikni na ano....a pritom nepýta heslo, neviem kde ho mám vpísať a ano je všade šedé, nedá sa potvrdiť, lebo som prihlásená ako štandertný užívateľ...prosím, poradte...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Reštartuj PC , prebehne úvodna obrazovka , načíta sa bios a ... potom viackrát stláčaj F8 a určite vyskočí ponuka .
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Klikni pravým na Tento počítač- Spravovať- Systémové nástroje-Local users and groups- Users, a povedz nám, čo tam máš.
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

kliknem pravým na tento počítač - spravovať.... nedá sa, lebo vyskočí to okno..niesom správca
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ja by som už bol preinštaloval Windows , ako tak dlho hľadať chybu.Podobný prípad už tu na porade bol.Preinštaloval som to PC a odvtedy žiadný problém.Tiež to bolo preto , že tam nebolo povolenie správcu :
http://www.porada.sk/t134137-kod-chyby.html
0 0
daja106 daja106

daja106 je offline (nepripojený) daja106

ako, Windows bol nainštalovaný pri kúpe nooteboku, nemám k nemu program ,aby som ho znova naištalovala
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Windows 7 sa dá vrátiť do stavu prvého zapnutia, treba to skúsiť.Stačí ak máš KEY od windows a nainštalovať sa dá.Myslím , že v téme Kód chyby som to napísal.Akurát , že to bude čistý windows , kde treba doinštalovať ostatné programy a urobiť si zálohu toho z C-ečka čo potrebujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať