Zavrieť

Porady

Dobrý neurológ v Ba

Ahojte,
mám ísť k neurológovi na vyšetrenie, ale neviem sa rozhodnúť kam. Poznáte niekto nejakého dobrého v Bratislave? Za pomoc všetkým vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    http://www.zzz.sk/?profil=890
    u mňa spokojnosť 100% len ďaleko od všetkého to je jedna nevýhoda a dlho sa u nej čaká ale m aj platený termín...

    Rika je offline (nepripojený) Rika

    Rika
    pasuliatko Pozri príspevok
    http://www.zzz.sk/?profil=890
    u mňa spokojnosť 100% len ďaleko od všetkého to je jedna nevýhoda a dlho sa u nej čaká ale m aj platený termín...
    Ďakujem za radu. Ja to do Dúbravky nemám ďaleko, to by nebol problém. A to čakanie - možmo lepšie počkať dlho u dobrého lekára ako rýchly termín u zlého

    damati je offline (nepripojený) damati

    som kto som damati
    www.sinalgis.skPoznám z vlastnej skúsenosti neurologické centrum Sinalgis. Sídlia na Miletičovej ulici. Je to centrum pre deti aj dospelých. Chodím tam so synom a je to na úrovni. Funguje to normálne cez zdravotné poisťovne.

    Rika je offline (nepripojený) Rika

    Rika
    damati Pozri príspevok
    www.sinalgis.skPoznám z vlastnej skúsenosti neurologické centrum Sinalgis. Sídlia na Miletičovej ulici. Je to centrum pre deti aj dospelých. Chodím tam so synom a je to na úrovni. Funguje to normálne cez zdravotné poisťovne.
    Dakujem, za pomoc, ozývam sa neskoro, ale bola som na dovolenke.

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    Rika Pozri príspevok
    Dakujem, za pomoc, ozývam sa neskoro, ale bola som na dovolenke.
    Rika, prepac, ze touto cestou, MUDr. Mega mozem odporucit, je to vyborny neurolog a taktiez mozem odporucit jeho manzelku MUDr. Megovu, ta pracuje na Mickiewiczovej ul. v statnej nemocnici na neurologickom oddeleni, ale myslim, ze berie i pacientov ambulantne, s nou mam velmi dobre skusenosti, lezala som u nej viackrat. Moj spominany neurolog uz pacientov neprijima.

    Rika je offline (nepripojený) Rika

    Rika
    VieraPopluharova Pozri príspevok
    Rika, prepac, ze touto cestou, MUDr. Mega mozem odporucit, je to vyborny neurolog a taktiez mozem odporucit jeho manzelku MUDr. Megovu, ta pracuje na Mickiewiczovej ul. v statnej nemocnici na neurologickom oddeleni, ale myslim, ze berie i pacientov ambulantne, s nou mam velmi dobre skusenosti, lezala som u nej viackrat. Moj spominany neurolog uz pacientov neprijima.
    Vierka, hľadala som dr. Megovú na Mickiewiczovej, je tam zamestnaná, ale ambulanciu tam nema. Ambulanciu dr. Megovej som našla na Mýtnej, mohla by to byť ona, ako sa volá krstným menom?

    ala82 je offline (nepripojený) ala82

    ala82
    ja som chodila kedysi k MUDr. Jane Psarskej, to mala este ambulanciu na Vajnorskej, teraz ordinuje v Dubravke, vid prvy prispevok k tejto teme

    Dobrý neurológ v Ba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.